Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KsBackup

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Ksoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.11.2011
Rozmiar: 3.27 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 158

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis KsBackup

KSBackup umożliwia tworzenie takich kopii zarówno na dyskach twardych komputerów, jak i w pamięciach USB, płytach DVD/CD/BR. Szczególnie interesująca wydaje się być opcja wykonywania szybkiej kopii danych na USB (rzadko spotykana w tego typu programach, głównie tych "starszej daty"). Użytkownicy mają również możliwość zapisywania logów pracy do centralnej bazy danych.

Jakie konkretne funkcje zapewnia ten program? Tworzenie kopii zapasowych dzienników systemowych, baz danych (Microsogt SQL Server 2000 - 2008), kompresowanie kopii do formatu ZIP (a następnie zabezpieczanie go hasłem), opcja wysyłania powiadomień e-mail. Pełna lista funkcji jest wylistowana na oficjalnej stronie producenta

KSBackup działa w sposób niewidoczny dla użytkownika, zapewniając pełną możliwość koncentracji na innych czynnościach przeprowadzanych równolegle przez użytkowników komputera. Użytkownicy mają również możliwość wykluczania plików o wybranych rozszerzeniach.

Program ten można bez problemu polecić wszystkim tym, którzy poszukują sprawdzonego narzędzia, dzięki któremu będą mogli efektywnie tworzyć kopie zapasowe oraz kompleksowo monitorować system.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KsBackupAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie