Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KsBackup

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Ksoft
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.11.2011
Rozmiar: 3.27 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 157

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis KsBackup

KSBackup umożliwia tworzenie takich kopii zarówno na dyskach twardych komputerów, jak i w pamięciach USB, płytach DVD/CD/BR. Szczególnie interesująca wydaje się być opcja wykonywania szybkiej kopii danych na USB (rzadko spotykana w tego typu programach, głównie tych "starszej daty"). Użytkownicy mają również możliwość zapisywania logów pracy do centralnej bazy danych.

Jakie konkretne funkcje zapewnia ten program? Tworzenie kopii zapasowych dzienników systemowych, baz danych (Microsogt SQL Server 2000 - 2008), kompresowanie kopii do formatu ZIP (a następnie zabezpieczanie go hasłem), opcja wysyłania powiadomień e-mail. Pełna lista funkcji jest wylistowana na oficjalnej stronie producenta

KSBackup działa w sposób niewidoczny dla użytkownika, zapewniając pełną możliwość koncentracji na innych czynnościach przeprowadzanych równolegle przez użytkowników komputera. Użytkownicy mają również możliwość wykluczania plików o wybranych rozszerzeniach.

Program ten można bez problemu polecić wszystkim tym, którzy poszukują sprawdzonego narzędzia, dzięki któremu będą mogli efektywnie tworzyć kopie zapasowe oraz kompleksowo monitorować system.

Podobne Narzędzia systemowe

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KsBackupAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie