Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kiwi Syslog Daemon 8.3.30

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Kiwi Enterprises
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 7 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1087

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kiwi Syslog Daemon 8.3.30

Kiwi Syslog Daemon to narzędzie za pomocą którego możemy zarządzać logami pochodzącymi ze switchów, routerów, uniksowych hostów i innych urządzeń sieciowych działających w oparciu o syslog.

Download Kiwi Syslog Daemon pozwala w prosty i czytelny sposób na zarządzanie zasobami sieciowymi, dlatego jeśli korzystasz np. z sieci lokalnej to Kiwi Syslog Daemon za free może ci się przydać. Ważną funkcją tej aplikacji jest możliwość dzielenia logów według priorytetu lub przedziału czasowego, a także przekazywać dalej wiadomości spełniających określone kryteria. Warto pamiętać, że Kiwi Syslog Daemon jest za free, tak więc można z niego korzystać bez żadnych dodatkowych opłat. Pobierz darmo także inne aplikacje z działu Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kiwi Syslog Daemon 8.3.30Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie