Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kiwi Syslog Daemon 8.3.30

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Kiwi Enterprises
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 7 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1088

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kiwi Syslog Daemon 8.3.30

Kiwi Syslog Daemon to narzędzie za pomocą którego możemy zarządzać logami pochodzącymi ze switchów, routerów, uniksowych hostów i innych urządzeń sieciowych działających w oparciu o syslog.

Download Kiwi Syslog Daemon pozwala w prosty i czytelny sposób na zarządzanie zasobami sieciowymi, dlatego jeśli korzystasz np. z sieci lokalnej to Kiwi Syslog Daemon za free może ci się przydać. Ważną funkcją tej aplikacji jest możliwość dzielenia logów według priorytetu lub przedziału czasowego, a także przekazywać dalej wiadomości spełniających określone kryteria. Warto pamiętać, że Kiwi Syslog Daemon jest za free, tak więc można z niego korzystać bez żadnych dodatkowych opłat. Pobierz darmo także inne aplikacje z działu Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kiwi Syslog Daemon 8.3.30Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie