Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KiTTY 0.62

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Cyd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 122

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KiTTY 0.62

PuTTY to obecnie najpopularniejszy klient takich protokołów jak SSH i Telnet. Jego nieco ulepszoną wersję o nazwie KiTTY możecie za darmo pobrać na Pobierz.pl. Sam program poza podstawowymi funkcjami swojego protoplasty oferuje także szereg dodatkowych opcji.

Dzięki KiTTY mamy możliwość obsługi połączeń typu Cygterm, Telnet, Serial czy Raw i Rlogin. Ponadto ogromne możliwości konfiguracji połączenia pozwalają na dowolne dostosowanie go do potrzeb użytkownika.
Wszystko to zaś opakowane zostało w niezwykle przyjazny interfejs graficzny.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KiTTY 0.62Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie