Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KiTTY 0.62

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Cyd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 120

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis KiTTY 0.62

PuTTY to obecnie najpopularniejszy klient takich protokołów jak SSH i Telnet. Jego nieco ulepszoną wersję o nazwie KiTTY możecie za darmo pobrać na Pobierz.pl. Sam program poza podstawowymi funkcjami swojego protoplasty oferuje także szereg dodatkowych opcji.

Dzięki KiTTY mamy możliwość obsługi połączeń typu Cygterm, Telnet, Serial czy Raw i Rlogin. Ponadto ogromne możliwości konfiguracji połączenia pozwalają na dowolne dostosowanie go do potrzeb użytkownika.
Wszystko to zaś opakowane zostało w niezwykle przyjazny interfejs graficzny.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KiTTY 0.62Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie