Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Key Launch 1.8

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Konrad Papala
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 1,3 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 682

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Key Launch 1.8

Key Launch to program zastępujący w działaniu zarówno skróty na pulpicie jak i całe menu start. Dzięki niemu możliwe staje się bowiem uruchomienie każdej aplikacji po włączeniu specjalnie konsoli, domyślnie za pomocą kombinacji klawiszy ctrl+spacja, a następnie wpisaniu nazwy aplikacji którą chcemy uruchomić.

Download Key Launch pozwala zaoszczędzić sporo czasu i przyspieszyć korzystanie z zasobów komputera.  Key Launch jest za free, a więc każdy może sprawdzić jego funkcje na własnej skórze. Co więcej, Key Launch jest po polsku, co w połączeniu z bardzo przejrzystym interfejsem sprawia, że absolutnie każdy powinien potrafić z niego korzystać. Zapraszamy więc do testów i pobrania tego programu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Key Launch 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie