Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Key Launch 1.8

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Konrad Papala
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 1,3 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 684

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Key Launch 1.8

Key Launch to program zastępujący w działaniu zarówno skróty na pulpicie jak i całe menu start. Dzięki niemu możliwe staje się bowiem uruchomienie każdej aplikacji po włączeniu specjalnie konsoli, domyślnie za pomocą kombinacji klawiszy ctrl+spacja, a następnie wpisaniu nazwy aplikacji którą chcemy uruchomić.

Download Key Launch pozwala zaoszczędzić sporo czasu i przyspieszyć korzystanie z zasobów komputera.  Key Launch jest za free, a więc każdy może sprawdzić jego funkcje na własnej skórze. Co więcej, Key Launch jest po polsku, co w połączeniu z bardzo przejrzystym interfejsem sprawia, że absolutnie każdy powinien potrafić z niego korzystać. Zapraszamy więc do testów i pobrania tego programu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Key Launch 1.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie