Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jv16 PowerTools 1.3.0.195

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Jouni Vuorio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 2,2 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2062

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis jv16 PowerTools 1.3.0.195

jv16 PowerTools to kompleksowe i bardzo rozbudowane narzędzie, mające na celu dbanie o porządek w rejestrze i systemie. Za jego pomocą możliwa jest analiza rejestru i usunięcie niepotrzebnych i zamulających pracę komputera wpisów, a także usuwanie wszelkich pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, np. w liście dodaj/usuń programy lub otwórz z.

jv16 PowerTools nie jest za free i wersja trial pozwala jedynie na ograniczone limitem czasowym korzystanie z jego funkcji. Cieszy natomiast fakt, że jv16 PowerTools jest po polsku przez co każdy ma szansę z niego skorzystać. Download jv16 PowerTools to doskonałe rozwiązanie gdy nie chcemy zbyt często robić formatu, gdyż to proste narzędzie pozwala realnie wpłynąć na efektywniejszą pracę systemu. Podobne aplikacje znajdziesz w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jv16 PowerTools 1.3.0.195Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie