Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jv16 PowerTools 1.3.0.195

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Jouni Vuorio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 2,2 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 2068

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis jv16 PowerTools 1.3.0.195

jv16 PowerTools to kompleksowe i bardzo rozbudowane narzędzie, mające na celu dbanie o porządek w rejestrze i systemie. Za jego pomocą możliwa jest analiza rejestru i usunięcie niepotrzebnych i zamulających pracę komputera wpisów, a także usuwanie wszelkich pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, np. w liście dodaj/usuń programy lub otwórz z.

jv16 PowerTools nie jest za free i wersja trial pozwala jedynie na ograniczone limitem czasowym korzystanie z jego funkcji. Cieszy natomiast fakt, że jv16 PowerTools jest po polsku przez co każdy ma szansę z niego skorzystać. Download jv16 PowerTools to doskonałe rozwiązanie gdy nie chcemy zbyt często robić formatu, gdyż to proste narzędzie pozwala realnie wpłynąć na efektywniejszą pracę systemu. Podobne aplikacje znajdziesz w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • TweakNow RegCleaner

  TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego?

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jv16 PowerTools 1.3.0.195Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie