Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JetClean 1.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: BlueSprig, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.05.2013
Rozmiar: 4,77 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 83

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JetClean 1.5

Twój system operacyjny nie działa tak szybko, jak powinien? Czas coś z tym zrobić! Z pomocą przychodzi tutaj program o nazwie JetClean.

Służy on właśnie do optymalizacji pracy Windowsa, dzięki funkcjom, które w szybki sposób pozbywają się niepotrzebnych lub tymczasowych danych zajmujących pamięć i powodujących wolniejszą pracę. Nie od dziś wiadomo, że często nawet po odinstalowaniu danego programu na dysku pozostają "śmieci", które niepotrzebnie zajmują miejsce i tym samym często w dość znaczący sposób wpływają na płynną pracę naszego komputera.

Ponadto czasem zdarza się, że w rejestrze systemowym pozostają błędne wpisy, które również powodują wolniejsze działanie systemu. JetClean, podobnie jak jeden z jego największych konkurentów, CCleaner rozwiąże problem zbyt wolnego działania komputera poprzez tylko jedno kliknięcie.

Funkcja ta, nazwana właśnie "1-Klik" to świetne rozwiązanie dla nieco mniej zaawansowanych użytkowników, którzy nie chcą zagłębiać się w skomplikowane ustawienia.

Wspomniana opcja zadba między innymi o:
- dokładne sprawdzenie i oczyszczenie z błędnych wpisów rejestru,
- wyczyszczenie z plików tymczasowych powierzchni dysku twardego,
- wykrycie i naprawienie skrótów, które nie działają poprawie,
- zoptymalizowanie użycia zainstalowanej pamięci operacyjnej.

Poza opisaną opcją mamy także dostęp do narzędzi, które umożliwią nam odinstalowanie z systemu operacyjnego programów i komponentów, których nie używany, a pozbycie się ich w standardowy sposób często bywa problematyczne. To wszystko zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

Płatna wersja z dopiskiem PRO zaoferuje dodatkowo opcję pozwalającą na defragmentację rejestru Windows.

Podobne Narzędzia systemowe

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JetClean 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie