Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Java SE 6 Runtime Environment (JRE) Update 22

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Sun Microsystems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2010
Rozmiar: 0,8 Mb
System operacyjny: Windows XP, NT, 7
Liczba pobrań: 17651

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Java SE 6 Runtime Environment (JRE) Update 22

Czy ktoś o tym wie, czy też nie, jego komputer nieraz korzystał z dobrodziejstw wirtualnej maszyny JavaSE. Jest to środowisko umożliwiające uruchomianie na komputerze oraz w przeglądarce internetowej wszystkich aplikacji i apletów napisanych w języku Java – od reklam po gry. Oprócz tego korzysta z niego szereg popularnych programów - w tym darmowe OpenOffice. Aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami tej technologii i w pełni je wykorzystywać, polecamy download Java SE 6. Nie kosztuje to ani grosza, a zapewni prawidłowe wyświetlanie wszystkich aplikacji stworzonych pod Javę.

Co nowego wnosi to wydanie? Informacje te zapewne wyjaśnią wiele, ale tylko zaawansowanym użytkownikom, a szczególnie programistom. Tak więc po kolei: mamy tu nowe, funkcjonalne interfejsy kolekcji, możliwość stworzenia dwustronnej kolekcji z opcją blokad, listę asocjacyjną oraz kolekcję typu Set. Java SE6 to bardzo użyteczne narzędzie dla osób tworzących aplikacje sieciowe i wtyczki do przeglądarek WWW. Dla ich wygody ułatwiono w nowym wydaniu dostęp do pamięci podręcznej (cache), zaawansowanych funkcji kryptograficznych oraz menadżera pobierania.

Z pewnością znawcy docenią także nowości w bibliotekach obsługujących interfejsy graficzne Swing i AWT oraz grafikę 2D. Dzięki nowemu wydaniu środowiska można także w prostszy niż dotąd sposób przygotowywać zlokalizowane wersje programów. Natomiast tworzone archiwa – zapisywane w formacie JAR – mogą pomieścić ponad dwa tysiące plików i mieć nazwy dłuższe niż 256 znaków. To z pewnością ucieszy wszystkich programistów produkujących duże, złożone aplikacje.  

Jednak Java SE6 nie jest polecana tylko i wyłącznie znawcom – nawet jeżeli ktoś nie ma pojęcia o programowaniu, i tak będzie potrzebować tego środowiska, choćby do przeglądania Internetu czy grania w gry. Ponieważ strony WWW przeglądają wszyscy, download aplikacji przyda się dosłownie każdemu. Polecamy więc pobranie Java SE 6 z tej właśnie strony. Nie ma co prawda wydania w wersji polskiej, ale dla przeciętnego użytkownika nie jest ono potrzebne. Wystarczy tylko zainstalować program i już wszystko będzie działać jak należy.

Java SE 6 to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza komputera. Przeznaczona jest ona dla wszystkich posiadaczy Windows – XP, 7, Vista. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Java SE 6 Runtime Environment (JRE) Update 22Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie