Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HWiNFO 32 5.2.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Martin Malík
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 947,5 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 769

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis HWiNFO 32 5.2.5

HWiNFO to typowe narzędzie służące do uzyskiwania informacji o wszystkich komponentach naszego komputera, z uwzględnieniem ich marki, funkcji jak i efektywności działania. Jeśli więc zastanawiasz się jaki model procesora lub karty graficznej posiadasz lub chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów o nich, to skorzystaj z download HWiNFO już teraz.

Program zawiera także kilka narzędzi diagnostycznych i podstawowych benchmarków za pomocą których można przetestować komputer. Niestety HWiNFO nie jest za free i wersja shareware pozwala jedynie na zapoznanie się z podstawowymi jego parametrami. Kolejną jego wadą jest brak HWiNFO po polsku przez co niektórzy użytkownicy mogą się do niego szybko zniechęcić.  Zobacz także inne Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HWiNFO 32 5.2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie