Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HWiNFO 32 5.2.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Martin Malík
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 947,5 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 767

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis HWiNFO 32 5.2.5

HWiNFO to typowe narzędzie służące do uzyskiwania informacji o wszystkich komponentach naszego komputera, z uwzględnieniem ich marki, funkcji jak i efektywności działania. Jeśli więc zastanawiasz się jaki model procesora lub karty graficznej posiadasz lub chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów o nich, to skorzystaj z download HWiNFO już teraz.

Program zawiera także kilka narzędzi diagnostycznych i podstawowych benchmarków za pomocą których można przetestować komputer. Niestety HWiNFO nie jest za free i wersja shareware pozwala jedynie na zapoznanie się z podstawowymi jego parametrami. Kolejną jego wadą jest brak HWiNFO po polsku przez co niektórzy użytkownicy mogą się do niego szybko zniechęcić.  Zobacz także inne Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • JetClean

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HWiNFO 32 5.2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie