Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hmonitor 4.5.3.2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: AB Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Data modyfikacji: 24.01.2012
Rozmiar: 1,94 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1664

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Hmonitor 4.5.3.2

Hmonitor to aplikacja zajmująca się pomiarem temperatury podzespołów danego komputera.

Program posiada rozbudowaną funkcję tworzenia raportów, ustawiania indywidualnych alarmów dla poszczególnych urządzeń w razie gdy ich temperatura przekroczy wybrany poziom, wreszcie aplikacja potrafi również obniżać programowo temperaturę przegrzanych podzespołów.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • JetClean

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hmonitor 4.5.3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie