Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hmonitor 4.5.3.2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: AB Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Data modyfikacji: 24.01.2012
Rozmiar: 1,94 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1665

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Hmonitor 4.5.3.2

Hmonitor to aplikacja zajmująca się pomiarem temperatury podzespołów danego komputera.

Program posiada rozbudowaną funkcję tworzenia raportów, ustawiania indywidualnych alarmów dla poszczególnych urządzeń w razie gdy ich temperatura przekroczy wybrany poziom, wreszcie aplikacja potrafi również obniżać programowo temperaturę przegrzanych podzespołów.

Podobne Narzędzia systemowe

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Hmonitor 4.5.3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie