Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GParted 0.11.0-2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: GParted Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Data modyfikacji: 16.12.2011
Rozmiar: 113,88 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1336

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GParted 0.11.0-2

Gparted jest popularnym, nowoczesnym i przede wszystkim darmowym oprogramowaniem do zarządzania partycjami dysków.

Aplikacja pozwala na tworzenie, usuwanie, przemieszczanie, formatowanie, powiększanie oraz sprawdzanie poprawności partycji. Program obsługuje wszystkie popularne formaty plików FAT16, FAT32, EXT2, EXT3, HFS, HFS+, JFS, Linux-Swap, NTFS, reiserfs, reiser4, UFS i XFS. Program należy nagrać na płycie CD i uruchomić z napędu CD.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GParted 0.11.0-2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie