Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GParted 0.11.0-2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: GParted Project
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.08.2008
Data modyfikacji: 16.12.2011
Rozmiar: 113,88 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1341

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GParted 0.11.0-2

Gparted jest popularnym, nowoczesnym i przede wszystkim darmowym oprogramowaniem do zarządzania partycjami dysków.

Aplikacja pozwala na tworzenie, usuwanie, przemieszczanie, formatowanie, powiększanie oraz sprawdzanie poprawności partycji. Program obsługuje wszystkie popularne formaty plików FAT16, FAT32, EXT2, EXT3, HFS, HFS+, JFS, Linux-Swap, NTFS, reiserfs, reiser4, UFS i XFS. Program należy nagrać na płycie CD i uruchomić z napędu CD.

Podobne Narzędzia systemowe

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GParted 0.11.0-2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie