Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoodSync 9.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Siber Systems Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.03.2013
Data modyfikacji: 17.06.2013
Rozmiar: 16,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 93

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GoodSync 9.5

Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi. Pozwala zabezpieczyć się przed skasowaniem zawartości skrzyniki mailowej czy innych ważnych dla nas dokumentów. Progrem analizuje zawartośc wkazanych przez nas folderów i jeżeli zostanę wykryte w nich nawet najmniejsze zmiany, następuje synchronizacja danych lokalnych z odpowiedniakami zanjdującymi się na innym komputerze.

Warto dodać, że aplikacja wspiera popularne protokoły (WebDAV, FTP oraz Amazon S3). Synchronizacja może odbywać się albo w dowolnie wybranym momencie, albo zgodnie z wcześniej zapisanymi ustawieniami. GoodSync doskonale radzi sobie nawet z dużą ilością danych, a jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • TweakNow RegCleaner

  TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego?

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoodSync 9.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie