Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GoodSync 9.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Siber Systems Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 26.03.2013
Data modyfikacji: 17.06.2013
Rozmiar: 16,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 94

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GoodSync 9.5

Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi. Pozwala zabezpieczyć się przed skasowaniem zawartości skrzyniki mailowej czy innych ważnych dla nas dokumentów. Progrem analizuje zawartośc wkazanych przez nas folderów i jeżeli zostanę wykryte w nich nawet najmniejsze zmiany, następuje synchronizacja danych lokalnych z odpowiedniakami zanjdującymi się na innym komputerze.

Warto dodać, że aplikacja wspiera popularne protokoły (WebDAV, FTP oraz Amazon S3). Synchronizacja może odbywać się albo w dowolnie wybranym momencie, albo zgodnie z wcześniej zapisanymi ustawieniami. GoodSync doskonale radzi sobie nawet z dużą ilością danych, a jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GoodSync 9.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie