Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Glary Utilities 2.8.366

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Glarysoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3588

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Glary Utilities 2.8.366

Bardzo dobrze oceniane narzędzie do czyszczenia i optymalizowania systemu.

Aplikacja umożliwia czyszczenie dysku ze śmieci, usuwanie informacji o przeglądanych stronach w Internecie, kasowanie błędnych wpisów w rejestrze. Ponad to pozwala na zarządzanie zainstalowanymi programami w systemi, usuwanie błędnych skrótów, odinstalowywanie aplikacji oraz zarządzanie programamiu z autostartu. Program posiada jeszcze wiele przydatnych narzędzi min.: File Shredder - do kompletnego usuwanie danych z dysku (niemożliwych do późniejszego odsyskania). Zobacz najnowszą wersję aplikacji Glary Utilities.

Podobne Narzędzia systemowe

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Glary Utilities 2.8.366



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie