Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Glary Utilities 2.8.366

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Glarysoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.11.2008
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3585

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Glary Utilities 2.8.366

Bardzo dobrze oceniane narzędzie do czyszczenia i optymalizowania systemu.

Aplikacja umożliwia czyszczenie dysku ze śmieci, usuwanie informacji o przeglądanych stronach w Internecie, kasowanie błędnych wpisów w rejestrze. Ponad to pozwala na zarządzanie zainstalowanymi programami w systemi, usuwanie błędnych skrótów, odinstalowywanie aplikacji oraz zarządzanie programamiu z autostartu. Program posiada jeszcze wiele przydatnych narzędzi min.: File Shredder - do kompletnego usuwanie danych z dysku (niemożliwych do późniejszego odsyskania). Zobacz najnowszą wersję aplikacji Glary Utilities.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Glary Utilities 2.8.366Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie