Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Glary Utilities 2.28

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Glarysoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.09.2010
Rozmiar: 8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 493

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Glary Utilities 2.28

Na rynku istnieje wiele darmowych aplikacji przeznaczonych do optymalizacji działania system, czym więc chcą nas zdobyć producenci Glary Utilities? Przede wszystkim maksymalnie intuicyjnym interfejsem. Trzeba przyznać, że mało który program ma tak dużą prostotę obsługi jak ta właśnie aplikacja. Kolejną jego zaletą jest duża szybkość działania oraz bardzo duża skuteczność. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że Glary Utilities jest za darmo, tak więc każdy może wypróbować aplikację w działaniu.

Program zajmuje się po prostu wszystkim. Dostępny za free Glary Utilities ma takie funkcje jak defragmentacja rejestru, czyszczenie dysku ze zbędnych plików, naprawianie wpisów w rejestrze, zarządzenie menu kontekstowym, itp. Można używać go na XP i na Vista. Jeśli zaś chodzi o działania Glary Utilities pod Windows 7, można spotkać w Internecie wiele nieprzychylnych opinii na temat takiego połączenia – niektórzy użytkownicy narzekają, że blokowane są programy, a niektórzy twierdzą wręcz, że po ich zainstalowaniu aplikacji nie mogą uruchomić systemu! Dlatego też użytkownikom siódemki radzimy znaleźć inny tego typu program w naszej bogatej bazie aplikacji.

Download Glary Utilities zajmie kilka chwil – plik instalacyjny ma nieco ponad 8 MB. Polecamy go każdemu, kto tylko ma uczucie, że system zaczął spowalniać. Dzięki temu programowi Windows będzie chodził w najlepszy możliwy sposób. A ponieważ jest to wydanie Glary Utilities pl, nie będzie potrzeby szukania instrukcji czy też spolszczenia do tej aplikacji. Oczywiście pobranie pełnej wersji z naszych stron nie kosztuje ani grosza.

Podobne Narzędzia systemowe

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Glary Utilities 2.28Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie