Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Glary Utilities 2.4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Glarysoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2011
Data modyfikacji: 05.03.2012
Rozmiar: 8,47 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 878

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Glary Utilities 2.4

Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie. Aplikacja oferuje kilkadziesiąt bardzo przydanych narzędzi, które można podzielić na te odpowiedzialne za naprawę, optymalizację, bezpieczeństwo i prywatność, pliki i foldery oraz system operacyjny. Jedną z największych zalet tego programu jest możliwość przeprowadzenia bardzo szybkiej analizy pracy systemu oraz jego odpowiedniej optymalizacji przy użyciu zaledwie kilku kliknięć myszą. Ponadto program pozwala na defragmentację dysku oraz rejestru, zarządzanie dostępną pamięcią oraz aktywnymi procesami, a także programami uruchamianymi przy starcie systemu.

Z innych funkcji Glary Utilities warto wymienić jeszcze, specjalne narzędzie do usuwania niepotrzebnych plików z dysku, a także niepotrzebnych kluczy z rejestru oraz narzędzie naprawiające funkcjonowanie skrótów na pulpicie. Download Glary Utilities umożliwia również usuwanie wszelkich pozostałości po odwiedzanych stronach internetowych, kompletne usuwanie wybranych plików bez pozostawiania żadnych śladów, czy choćby przywracanie przypadkowo usuniętych plików. To tylko niektóre z dostępnych w programie opcji, których jak na wersję darmową programu jest naprawdę sporo. Jeżeli szukasz dobrego i darmowego programu do optymalizacji pracy swojego komputera, to pobierz Glary Utilities za darmo i sprawdź jak działa ten program w  akcji. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Glary Utilities 2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie