Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Game Fire 3.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Smart PC Utilities, Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 1,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 174

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Game Fire 3.0

Game Fire to program stworzony z myślą o miłośnikach gier komputerowych. Pozwala on zoptymalizować system operacyjny, tak by gry uruchamiały się szybciej, a ich działanie było płynne i stabilne. Udoskonala on pracę procesora, systemu operacyjnego, pamięci operacyjnej oraz wirtualnej.
Dodatkowo obsługa Game Fire jest dziecinnie prosta, a interfejs przyjazny i czytelny.

Program szczegółowo informuje użytkowników o użyciu zasobów procesora, systemu operacyjnego, pamięci operacyjnej i wirtualnej. Mamy również możliwość przywrócenia wszystkich ustawień do poprzedniego stanu, a także dostęp do menedżera zarządzania wszystkimi aplikacjami działającymi w tle. Szczególnie przydatne jest narzędzie defragmentacji plików powiązanych z grami komputerowymi, które przyspiesza uruchamiania gier i innych programów zainstalowanych na dysku twardym.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Game Fire 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie