Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Game Fire 3.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Smart PC Utilities, Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 1,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 178

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Game Fire 3.0

Game Fire to program stworzony z myślą o miłośnikach gier komputerowych. Pozwala on zoptymalizować system operacyjny, tak by gry uruchamiały się szybciej, a ich działanie było płynne i stabilne. Udoskonala on pracę procesora, systemu operacyjnego, pamięci operacyjnej oraz wirtualnej.
Dodatkowo obsługa Game Fire jest dziecinnie prosta, a interfejs przyjazny i czytelny.

Program szczegółowo informuje użytkowników o użyciu zasobów procesora, systemu operacyjnego, pamięci operacyjnej i wirtualnej. Mamy również możliwość przywrócenia wszystkich ustawień do poprzedniego stanu, a także dostęp do menedżera zarządzania wszystkimi aplikacjami działającymi w tle. Szczególnie przydatne jest narzędzie defragmentacji plików powiązanych z grami komputerowymi, które przyspiesza uruchamiania gier i innych programów zainstalowanych na dysku twardym.

Podobne Narzędzia systemowe

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Game Fire 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie