Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fresh UI 8.78

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: FreshDevices Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Data modyfikacji: 04.11.2011
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 257

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fresh UI 8.78

Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.


Aplikacja daje również dostęp do opcji zewnętrznych programów np. Outlooka czy Windows Messenger, oraz ustawień sprzętu zainstalowanego w systemie. Wszelkie przeprowadzane zmiany są całkowicie odwracalne gdyż program wykonuje kopię bezpieczeństwa ustawień, możemy więc eksperymentować do woli poszukując najlepszych rozwiązań.

Program do działania wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fresh UI 8.78Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie