Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Registry Cleaner 4.11

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: AML Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1713

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Registry Cleaner 4.11

Free Registry Cleaner to aplikacja przeznaczona do czyszczenia rejestru systemowego z niepotrzebnych wpisów.

Program dzięki dużej ilości funkcji zyskał uznanie wśród sporej ilości użytkoników. Aplikacja pozwala min.: wykluczyć ze skanowania zdefiniowany przez użytkownika obszar rejestru, tworzyć automatyczne kopie bezpieczeństwa usuwanych wpisów, kontrolować uruchomione procesy systemowe, kasować zbędne pliki z dysków twardych oraz bardzo sprawne przeszukiwanie rejestru.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Registry Cleaner 4.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie