Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Registry Cleaner 4.11

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: AML Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 2.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1710

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Registry Cleaner 4.11

Free Registry Cleaner to aplikacja przeznaczona do czyszczenia rejestru systemowego z niepotrzebnych wpisów.

Program dzięki dużej ilości funkcji zyskał uznanie wśród sporej ilości użytkoników. Aplikacja pozwala min.: wykluczyć ze skanowania zdefiniowany przez użytkownika obszar rejestru, tworzyć automatyczne kopie bezpieczeństwa usuwanych wpisów, kontrolować uruchomione procesy systemowe, kasować zbędne pliki z dysków twardych oraz bardzo sprawne przeszukiwanie rejestru.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Registry Cleaner 4.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie