Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EZManageSQL Pro 3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: FutureIT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.11.2008
Rozmiar: 10,94 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 225

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EZManageSQL Pro 3

EZManage SQL pozwala zarządzać wydajnością i stałym poziomem pracy serwerów MS SQL. Program ten kreuje centrum zarządzania i kontrolowania serwerów SQL, jednocześnie zapewnia optymalizację, monitoring, opiekę, kodowany backup.

Przywraca, planuje i automatyzuje rutynowe czynności i dystrybucję danych.
EZManage SQL cechuje się intuicyjnym interfejsem, podobnie jest z komunikatywnością i bogactwem narzędzi bazodanowych. Wyposażony jest w stałą kontrolę pracy serwerów oraz alarm, który chroni przed nagłymi uszkodzeniami baz lub licznymi typami błędów wykorzystywanych aplikacji. Dodatkowym plusem jest szybki i automatyczny backup danych. Uruchomienie go możliwe jest na komputerze w siebie, w laptopie bądź zdalnie.

Podobne Narzędzia systemowe

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EZManageSQL Pro 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie