Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EZManageSQL Pro 3

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: FutureIT
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.11.2008
Rozmiar: 10,94 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 225

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EZManageSQL Pro 3

EZManage SQL pozwala zarządzać wydajnością i stałym poziomem pracy serwerów MS SQL. Program ten kreuje centrum zarządzania i kontrolowania serwerów SQL, jednocześnie zapewnia optymalizację, monitoring, opiekę, kodowany backup.

Przywraca, planuje i automatyzuje rutynowe czynności i dystrybucję danych.
EZManage SQL cechuje się intuicyjnym interfejsem, podobnie jest z komunikatywnością i bogactwem narzędzi bazodanowych. Wyposażony jest w stałą kontrolę pracy serwerów oraz alarm, który chroni przed nagłymi uszkodzeniami baz lub licznymi typami błędów wykorzystywanych aplikacji. Dodatkowym plusem jest szybki i automatyczny backup danych. Uruchomienie go możliwe jest na komputerze w siebie, w laptopie bądź zdalnie.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EZManageSQL Pro 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie