Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EnhanceMySe7en 2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: SeriousBit
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 18.08.2010
Rozmiar: 9.7 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 130

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis EnhanceMySe7en 2

EnhanceMySe7en jest programem przeznaczonym dla wszystkich posiadaczy najnowszego systemu operacyjnego z rodziny Windows. Dostajemy tu szereg użytecznych narzędzi, które pomogą w zoptymalizowaniu jego działania. Jeśli jesteś posiadaczem „siódemki”, pobierz EnhanceMySe7en z tej strony – nie kosztuje to ani grosza. Czy warto?

Aplikacja ta pozwala na łatwy i szybki dostęp do managera startu, gdzie sama sugeruje wyłączenie niepotrzebnych programów. Pozwala to na szybsze uruchomienie komputera. Ponadto możemy dzięki niemu czyścić rejestr z resztek wpisów, pozostałości po programach, aplikacjach i innych tego typu rzeczach. Nadto dostępny za free EnhanceMySe7en pozwala na lepsze zużycie przestrzeni dyskowej poprzez skuteczną fragmentację partycji. Poza tym zapewnia on także  bezpieczeństwo systemu, jego optymizację i dostęp do wielu narzędzi. Z pewnością każdemu posiadaczowi Windows 7 przyda się EnhanceMySe7en.

Lista zalet tej aplikacji jest dość długa, czy jest ona jednak pozbawiona wad? Za minus można uznać fakt, że nie ma wydania EnhanceMySe7en po polsku. Dlatego używanie tego programu polecamy wyłącznie tym użytkownikom, którzy znają dobrze angielski – bez tego można niechcący wyrządzić wiele szkód w systemie. Nie wiadomo nic, aby planowano wydanie EnhanceMySe7en pl, ale można sprawdzić w sieci, czy ukazało się jakieś spolszczenie.

Ta wersja jest za darmo, ale istnieje także wydanie Pro tego programu, które zawiera nieco więcej użytecznych funkcji. Kosztuje ono 95 PLN i jest do nabycia na stronie producenta, gdzie można trafić także przez menu programu. Nim wyda się pieniądze, warto sprawdzić, co potrafi ta aplikacja – polecamy więc download EnhanceMySe7en za darmo i przetestowanie go. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EnhanceMySe7en 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie