Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EF Process Manager 4.60

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: EF Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 1,4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 272

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis EF Process Manager 4.60

EF Process Manager to rozbudowana wersja menadżera zadań za pomocą której możliwe staje się szczegółowe przeglądanie wszystkich uruchomionych procesów podczas pracy przy komputerze. EF Process Manager jest za free i pozwala m.in. uzyskać informacje o procesach, ich powiązaniach, a także bibliotekach dll z których one korzystają.

EF Process Manager nie jest po polsku jednak interfejs tej aplikacji jest bardzo czytelny i każdy powinien się w nim odnaleźć. Najważniejszą funkcją tego programu, oprócz wyświetlania informacji o procesach, jest możliwość ich wyłączenia, dzięki czemu możemy skutecznie zadbać o stabilność systemu. Skorzystaj z download EF Process Manager i sprawdź sam możliwości tego narzędzia. Zobacz inne aplikacje w dziale narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EF Process Manager 4.60Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie