Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EF Process Manager 4.60

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: EF Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 1,4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 274

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis EF Process Manager 4.60

EF Process Manager to rozbudowana wersja menadżera zadań za pomocą której możliwe staje się szczegółowe przeglądanie wszystkich uruchomionych procesów podczas pracy przy komputerze. EF Process Manager jest za free i pozwala m.in. uzyskać informacje o procesach, ich powiązaniach, a także bibliotekach dll z których one korzystają.

EF Process Manager nie jest po polsku jednak interfejs tej aplikacji jest bardzo czytelny i każdy powinien się w nim odnaleźć. Najważniejszą funkcją tego programu, oprócz wyświetlania informacji o procesach, jest możliwość ich wyłączenia, dzięki czemu możemy skutecznie zadbać o stabilność systemu. Skorzystaj z download EF Process Manager i sprawdź sam możliwości tego narzędzia. Zobacz inne aplikacje w dziale narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EF Process Manager 4.60Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie