Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EF Commander 9.20

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: EFSoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.04.2013
Rozmiar: 3,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 78

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EF Commander 9.20

Menadżery plików to jedne z najczęściej pobieranych aplikacji użytkowych dla systemu operacyjnego Windows.
Jednym z najstarszych bez wątpienia jest EF Commander. Jego twórcy do dziś starają się wprowadzać nowe funkcje i uaktualnienia. Do głównych zalet RF Commandera należą między innymi obsługa popularnych archiwów plików. Do tego nie wymagana jest instalacja dodatkowych pluginów. Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy: 7-Zip, ACE, ZIP, Zip64, ZOO, ARC, GZIP, IMG, ISO, LHA, RAR, RPM, SFX, ARJ, BZIP2, CAB, CPIO, SQX, TAR, TBZ i TGZ.

Nie zabraknie także możliwości łączenia oraz dzielenia plików oraz przesyłanie ich za pomocą wbudowanego klienta FTP. Ponadto EF Commander oferuje funkcję sprawdzania sum kontrolnych i integrację z programem Nero Burning ROM (wypalanie na płytę wybranych plików.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EF Commander 9.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie