Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EF Commander 9.20

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: EFSoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.04.2013
Rozmiar: 3,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 78

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis EF Commander 9.20

Menadżery plików to jedne z najczęściej pobieranych aplikacji użytkowych dla systemu operacyjnego Windows.
Jednym z najstarszych bez wątpienia jest EF Commander. Jego twórcy do dziś starają się wprowadzać nowe funkcje i uaktualnienia. Do głównych zalet RF Commandera należą między innymi obsługa popularnych archiwów plików. Do tego nie wymagana jest instalacja dodatkowych pluginów. Wśród obsługiwanych formatów znajdziemy: 7-Zip, ACE, ZIP, Zip64, ZOO, ARC, GZIP, IMG, ISO, LHA, RAR, RPM, SFX, ARJ, BZIP2, CAB, CPIO, SQX, TAR, TBZ i TGZ.

Nie zabraknie także możliwości łączenia oraz dzielenia plików oraz przesyłanie ich za pomocą wbudowanego klienta FTP. Ponadto EF Commander oferuje funkcję sprawdzania sum kontrolnych i integrację z programem Nero Burning ROM (wypalanie na płytę wybranych plików.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EF Commander 9.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie