Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Driver Magician Lite 3.82

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: LiJianJun
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Data modyfikacji: 13.12.2011
Rozmiar: 1,56 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1566

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Driver Magician Lite 3.82

Driver Magician Lite to program, który pozwala przede wszystkim na wykonanie kopii zapasowej sterowników urządzeń, dzięki czemu np. po formacie nie musimy tracić czasu na ich ponowne wyszukiwanie i instalację. Download Driver Magician Lite umożliwia także wykonanie kopi bezpieczeństwa innych ważnych plików, takich jak np. skróty na pulpicie czy zakładki w przeglądarce.

Choć interfejs Driver Magician Lite nie jest pl to nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tego narzędzia, gdyż część informacji w nim zawartych jest czerpana z zasobów systemowych, a więc jest po polsku. Najważniejszym atutem tej aplikacji jest jednak fakt, że Driver Magician Lite jest za darmo, dlatego zapraszamy do jego testów. Zobacz inne w dziel Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Driver Magician Lite 3.82

dodał: ~OSZOLOM , 24.02.2009

dober

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie