Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Driver Magician Lite 3.82

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: LiJianJun
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Data modyfikacji: 13.12.2011
Rozmiar: 1,56 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1566

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Driver Magician Lite 3.82

Driver Magician Lite to program, który pozwala przede wszystkim na wykonanie kopii zapasowej sterowników urządzeń, dzięki czemu np. po formacie nie musimy tracić czasu na ich ponowne wyszukiwanie i instalację. Download Driver Magician Lite umożliwia także wykonanie kopi bezpieczeństwa innych ważnych plików, takich jak np. skróty na pulpicie czy zakładki w przeglądarce.

Choć interfejs Driver Magician Lite nie jest pl to nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tego narzędzia, gdyż część informacji w nim zawartych jest czerpana z zasobów systemowych, a więc jest po polsku. Najważniejszym atutem tej aplikacji jest jednak fakt, że Driver Magician Lite jest za darmo, dlatego zapraszamy do jego testów. Zobacz inne w dziel Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Driver Magician Lite 3.82

dodał: ~OSZOLOM , 24.02.2009

dober

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie