Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DLL Archive 1.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: AnalogX
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 227 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 5544

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DLL Archive 1.0

DLL Archive to proste narzędzie pozwalające na wykonanie porządków w systemie i usunięcie zbędnych plików o rozszerzeniu dll, które zazwyczaj są niechcianą pozostałością po odinstalowanych i niepotrzebnych programach. Narzędzie to jest banalnie proste w obsłudze i choć DLL Archive nie jest pl to nie powinno to nikomu przeszkodzić w jego użytkowaniu, zwłaszcza, że DLL Archive jest za darmo co na pewno zachęca do testów.

Program nie obciąża pracy systemu i w bardzo szybki sposób go analizuje, w poszukiwaniu „śmieci”. Download DLL Archive pozwala znacznie przyspieszyć pracę komputera, a wszelkie usunięte pliki dll, są przetrzymywane w bibliotece, dzięki czemu w razie problemów można je szybko przywrócić. Zobacz także inne Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DLL Archive 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie