Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DLL Archive 1.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: AnalogX
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 227 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 5563

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DLL Archive 1.0

DLL Archive to proste narzędzie pozwalające na wykonanie porządków w systemie i usunięcie zbędnych plików o rozszerzeniu dll, które zazwyczaj są niechcianą pozostałością po odinstalowanych i niepotrzebnych programach. Narzędzie to jest banalnie proste w obsłudze i choć DLL Archive nie jest pl to nie powinno to nikomu przeszkodzić w jego użytkowaniu, zwłaszcza, że DLL Archive jest za darmo co na pewno zachęca do testów.

Program nie obciąża pracy systemu i w bardzo szybki sposób go analizuje, w poszukiwaniu „śmieci”. Download DLL Archive pozwala znacznie przyspieszyć pracę komputera, a wszelkie usunięte pliki dll, są przetrzymywane w bibliotece, dzięki czemu w razie problemów można je szybko przywrócić. Zobacz także inne Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DLL Archive 1.0



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie