Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diskeeper Professional Edition 2010

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Diskeeper Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.09.2010
Rozmiar: 37.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 230

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Diskeeper Professional Edition 2010

Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas i jest dostępna z poziomu pulpitu. Diskeeper to aplikacja, która pozwoli na ulepszenie tej czynności oraz wykonanie jej z większą efektywnością. Jak to możliwe? Aplikacja posiada własny, wydajny silnik defragmentacyjny, który może działać nawet 500% szybciej niż systemowy. Nadto pracuje w tle, dzięki czemu nawet nie czuć jego obecności.

Nie jest możliwy download Diskeeper w pełnej wersji. Mamy jednak na naszej stronie wersję testową, pozwalającą na używanie go przez trzydzieści dni. To okres czasu wystarczający, aby poznać wszystkie zalety Diskeeper Professional Edition 2010, wśród których są między innymi „Set It and Forget It”) – automatyczne defragmentowanie dysku w określonym terminie, czy też technologia I/O Smart. Niestety, nie ma wydania Diskeeper pl, dlatego przyda się znajomość angielskiego do  pracy z tą aplikacją.

Ten program do defragmentacji pozwala na obsługiwanie dysków mających aż do 4 TB pojemności. Z pewnością przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest optymalna szybkość działania systemu. Co powinno zainteresować posiadaczy laptopów i notebooków to tryb oszczędzania energii. Dzięki temu rozwiązaniu defragmentacja jest zawieszana w momencie gdy urządzenie przechodzi na pracę na bateriach. Diskeeper Professional Edition 2010 to aplikacja przydatna zarówno w pracy, jak i w domu. Bezpłatną wersję testową aplikacji można ściągnąć właśnie stąd. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Diskeeper Professional Edition 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie