Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diskeeper Professional Edition 2010

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Diskeeper Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.09.2010
Rozmiar: 37.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 230

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Diskeeper Professional Edition 2010

Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas i jest dostępna z poziomu pulpitu. Diskeeper to aplikacja, która pozwoli na ulepszenie tej czynności oraz wykonanie jej z większą efektywnością. Jak to możliwe? Aplikacja posiada własny, wydajny silnik defragmentacyjny, który może działać nawet 500% szybciej niż systemowy. Nadto pracuje w tle, dzięki czemu nawet nie czuć jego obecności.

Nie jest możliwy download Diskeeper w pełnej wersji. Mamy jednak na naszej stronie wersję testową, pozwalającą na używanie go przez trzydzieści dni. To okres czasu wystarczający, aby poznać wszystkie zalety Diskeeper Professional Edition 2010, wśród których są między innymi „Set It and Forget It”) – automatyczne defragmentowanie dysku w określonym terminie, czy też technologia I/O Smart. Niestety, nie ma wydania Diskeeper pl, dlatego przyda się znajomość angielskiego do  pracy z tą aplikacją.

Ten program do defragmentacji pozwala na obsługiwanie dysków mających aż do 4 TB pojemności. Z pewnością przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest optymalna szybkość działania systemu. Co powinno zainteresować posiadaczy laptopów i notebooków to tryb oszczędzania energii. Dzięki temu rozwiązaniu defragmentacja jest zawieszana w momencie gdy urządzenie przechodzi na pracę na bateriach. Diskeeper Professional Edition 2010 to aplikacja przydatna zarówno w pracy, jak i w domu. Bezpłatną wersję testową aplikacji można ściągnąć właśnie stąd. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Diskeeper Professional Edition 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie