Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disk Savvy 5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Flexense
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 4,7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 91

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Disk Savvy 5

Disk Savvy to podstawowy program przy pomocy, którego użytkownik może analizować i wizualizować dane zgromadzone na twardych, serwerach NAS oraz tych ulokowanych w obrębie sieci lokalnej. Wiedz zdobyta w ten sposób pozwoli efektywniej zarządzać danymi. Program po przeprowadzaniu wnikliwej analizy wyświetli użytkownikowi kompletną listę wszystkich plików oraz folderów z informacjami ile procent powierzchni zajmuje każde z nich.
Jeśli zaś chcemy obejrzeć interesujące nas dane w postaci graficznej to w szybki sposób mozemy wyświetlić je jako przejrzyste wykresy kołowe lub słupkowe. Zebrane dane użytkownik może zapisać w kilku formatach:
- XML,
- PDF,
- SQL,
- HTML.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Disk Savvy 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie