Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Disk Savvy 5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Flexense
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 4,7 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 88

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Disk Savvy 5

Disk Savvy to podstawowy program przy pomocy, którego użytkownik może analizować i wizualizować dane zgromadzone na twardych, serwerach NAS oraz tych ulokowanych w obrębie sieci lokalnej. Wiedz zdobyta w ten sposób pozwoli efektywniej zarządzać danymi. Program po przeprowadzaniu wnikliwej analizy wyświetli użytkownikowi kompletną listę wszystkich plików oraz folderów z informacjami ile procent powierzchni zajmuje każde z nich.
Jeśli zaś chcemy obejrzeć interesujące nas dane w postaci graficznej to w szybki sposób mozemy wyświetlić je jako przejrzyste wykresy kołowe lub słupkowe. Zebrane dane użytkownik może zapisać w kilku formatach:
- XML,
- PDF,
- SQL,
- HTML.

Podobne Narzędzia systemowe

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Disk Savvy 5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie