Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DirectX 9.25.1476 Web Installer

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 298,51 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 7191

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DirectX 9.25.1476 Web Installer

DirectX to narzędzie bez którego poprawna praca komputera wydaje się niemożliwa. Jest to zbiór bibliotek Microsoftu, które w skrócie umożliwiają poprawne wyświetlanie grafiki, odtwarzanie dźwięku oraz korzystanie z sieci. Pełna wersja DirectX 9 ukazała się po raz pierwszy w 2004 roku, jednak od tego czasu aplikacja ta była wielokrotnie aktualizowana.

Oczywiście biblioteki DirectX 9 są za darmo rozpowszechniane w sieci, dzięki czemu każdy może uzyskać do nich dostęp i cieszyć się z ich możliwości. Specjalnie dla użytkowników posiadających łącze internetowe przygotowano specjalną wersję DirectX 9 do pobrania poniżej, a mianowicie edycję Web Installer, która dokonuje automatycznej instalacji bibliotek DirectX, dzięki czemu sam instalator zajmuje niecały jeden megabajt, a użytkownik ma cały czas okazję do pobierania najaktualniejszych wersji bibliotek. Tak jak w przypadku edycji stacjonarnej, instalacja poprzez łącze DirectX 9 jest za free. Wystarczy tylko pobrać instalator i ją rozpocząć. Nikt nie powinien mieć z tym większych problemów, zwłaszcza, że instalator DirectX 9 jest po polsku i sprowadza się do kilku kliknięć myszą.

Download DirectX 9 to doskonałą propozycja dla wszystkich użytkowników wciąż korzystających z Windows XP i starszych kart graficznych. Jego instalacja jest niezbędna, gdy chcemy obejrzeć film, zagrać w grę lub posłuchać muzyki. Pobierz więc DirectX 9, a raczej jego instalator i zaktualizuj swoje biblioteki DirectX, by móc cieszyć się z pełni możliwości swojego komputera.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DirectX 9.25.1476 Web InstallerAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie