Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DirectX 9.25.1476 Web Installer

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.11.2008
Rozmiar: 298,51 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 7181

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DirectX 9.25.1476 Web Installer

DirectX to narzędzie bez którego poprawna praca komputera wydaje się niemożliwa. Jest to zbiór bibliotek Microsoftu, które w skrócie umożliwiają poprawne wyświetlanie grafiki, odtwarzanie dźwięku oraz korzystanie z sieci. Pełna wersja DirectX 9 ukazała się po raz pierwszy w 2004 roku, jednak od tego czasu aplikacja ta była wielokrotnie aktualizowana.

Oczywiście biblioteki DirectX 9 są za darmo rozpowszechniane w sieci, dzięki czemu każdy może uzyskać do nich dostęp i cieszyć się z ich możliwości. Specjalnie dla użytkowników posiadających łącze internetowe przygotowano specjalną wersję DirectX 9 do pobrania poniżej, a mianowicie edycję Web Installer, która dokonuje automatycznej instalacji bibliotek DirectX, dzięki czemu sam instalator zajmuje niecały jeden megabajt, a użytkownik ma cały czas okazję do pobierania najaktualniejszych wersji bibliotek. Tak jak w przypadku edycji stacjonarnej, instalacja poprzez łącze DirectX 9 jest za free. Wystarczy tylko pobrać instalator i ją rozpocząć. Nikt nie powinien mieć z tym większych problemów, zwłaszcza, że instalator DirectX 9 jest po polsku i sprowadza się do kilku kliknięć myszą.

Download DirectX 9 to doskonałą propozycja dla wszystkich użytkowników wciąż korzystających z Windows XP i starszych kart graficznych. Jego instalacja jest niezbędna, gdy chcemy obejrzeć film, zagrać w grę lub posłuchać muzyki. Pobierz więc DirectX 9, a raczej jego instalator i zaktualizuj swoje biblioteki DirectX, by móc cieszyć się z pełni możliwości swojego komputera.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.

 • JetClean

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DirectX 9.25.1476 Web InstallerAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie