Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

COMODO Registry Cleaner 1.0.17.23

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Comodo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 925

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis COMODO Registry Cleaner 1.0.17.23

COMODO Registry Cleaner to kolejny program odpowiedzialny za zarządzanie systemowym rejestrem. Download COMODO Registry Cleaner pozwala na gruntowną analizę rejestru w poszukiwaniu błędnych kluczy, bądź takich wpisów, które już dawno nie są związane z żadną aplikacją.

Po dokładnej analizie, program pozwala na naprawę uszkodzonych wpisów lub usunięcie zbędnych, dzięki czemu system może zacząć działać dużo szybciej. COMODO Registry Cleaner nie jest po polsku jednak jego opcje są na tyle nie skomplikowane, że każdy powinien sobie poradzić z jego obsługą, zwłaszcza, że COMODO Registry Cleaner jest za free co na pewno zachęca do testów.

Podobne Narzędzia systemowe

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: COMODO Registry Cleaner 1.0.17.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie