Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

COMODO Registry Cleaner 1.0.17.23

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Comodo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 922

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis COMODO Registry Cleaner 1.0.17.23

COMODO Registry Cleaner to kolejny program odpowiedzialny za zarządzanie systemowym rejestrem. Download COMODO Registry Cleaner pozwala na gruntowną analizę rejestru w poszukiwaniu błędnych kluczy, bądź takich wpisów, które już dawno nie są związane z żadną aplikacją.

Po dokładnej analizie, program pozwala na naprawę uszkodzonych wpisów lub usunięcie zbędnych, dzięki czemu system może zacząć działać dużo szybciej. COMODO Registry Cleaner nie jest po polsku jednak jego opcje są na tyle nie skomplikowane, że każdy powinien sobie poradzić z jego obsługą, zwłaszcza, że COMODO Registry Cleaner jest za free co na pewno zachęca do testów.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • JetClean


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: COMODO Registry Cleaner 1.0.17.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie