Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Clippix 1.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Wojciech Kulik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 105

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Clippix 1.0

Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

Program Clippix oddaje do naszej dyspozycji 5 slotów w których możemy przechowywać dowolne dane. Dzięki możliwości błyskawicznego przełączania się pomiędzy slotami przy użyciu odpowiedniej kombinacji klawiszy. Dzięki temu do potrzebnych nam danych możemy dotrzeć błyskawicznie.

Każdy slot oferuje też możliwość podglądu jego zawartości co pozwala na szybkie zorientowanie się, jakiego rodzaju dane są tam przechowywane. Program nie posiada wprawdzie zbyt wielu funkcji jednak dzięki temu interfejs jest niezwykle przejrzysty a to, że dostępny jest po polsku tylko dodatkowo ułatwia korzystanie z oferowanych przez niego możliwości.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Clippix 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie