Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Clippix 1.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Wojciech Kulik
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 105

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Clippix 1.0

Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

Program Clippix oddaje do naszej dyspozycji 5 slotów w których możemy przechowywać dowolne dane. Dzięki możliwości błyskawicznego przełączania się pomiędzy slotami przy użyciu odpowiedniej kombinacji klawiszy. Dzięki temu do potrzebnych nam danych możemy dotrzeć błyskawicznie.

Każdy slot oferuje też możliwość podglądu jego zawartości co pozwala na szybkie zorientowanie się, jakiego rodzaju dane są tam przechowywane. Program nie posiada wprawdzie zbyt wielu funkcji jednak dzięki temu interfejs jest niezwykle przejrzysty a to, że dostępny jest po polsku tylko dodatkowo ułatwia korzystanie z oferowanych przez niego możliwości.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Clippix 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie