Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CleanCenter 1.94.1.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Miniwish Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1211

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CleanCenter 1.94.1.1

CleanCenter to bardzo proste w działaniu narzędzie, służące do usuwania niepotrzebnych plików z komputera.  Program rozróżnia kilkadziesiąt typów plików, które są powszechnie uznane za komputerowe śmieci i pozwala na ich usunięcie. Download CleanCenter pozwala na analizę wszystkich partycji w poszukiwaniu śmieci, oraz zrobienie na nich gruntownych porządków. Warto zaznaczyć, że CleanCenter nie jest za free i do testów służy jedynie wersja trial tego programu.

Jego obsługa jest bardzo prosta, gdyż większość operacji program wykonuje za nas sam. Możliwe jest również korzystanie z CleanCenter po polsku, wystarczy pobrać spolszczenie tego narzędzia i umieścić je w folderze Language, a następnie wybrać polska wersję językową z opcji programu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CleanCenter 1.94.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie