Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CleanCenter 1.94.1.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Miniwish Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1204

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CleanCenter 1.94.1.1

CleanCenter to bardzo proste w działaniu narzędzie, służące do usuwania niepotrzebnych plików z komputera.  Program rozróżnia kilkadziesiąt typów plików, które są powszechnie uznane za komputerowe śmieci i pozwala na ich usunięcie. Download CleanCenter pozwala na analizę wszystkich partycji w poszukiwaniu śmieci, oraz zrobienie na nich gruntownych porządków. Warto zaznaczyć, że CleanCenter nie jest za free i do testów służy jedynie wersja trial tego programu.

Jego obsługa jest bardzo prosta, gdyż większość operacji program wykonuje za nas sam. Możliwe jest również korzystanie z CleanCenter po polsku, wystarczy pobrać spolszczenie tego narzędzia i umieścić je w folderze Language, a następnie wybrać polska wersję językową z opcji programu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CleanCenter 1.94.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie