Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CClener Cloud 1.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Piriform Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.10.2015
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 68

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CClener Cloud 1.0

CCleaner Cloud to wirtualna odmiana niezwykle popularnego narzędzia, które umożliwia zdalne zarządzanie komputerami, jak również czyszczenie ich ze zbędnych danych, programów, śmieci, historii wyszukiwania itp. Program synchronizuje wszystkie dane z kontem internetowym oferując dostęp do wszystkich usług z poziomu wyszukiwarki. Darmowa wersja usługi pozwala zarządzać trzema komputerami.

Po zainstalowaniu usługi należy zalogować się na konto CCleaner Cloud za pomocą swoich danych. I w tym momencie kończy się podstawowa konfiguracja narzędzia, po czym program przechodzi do działania w tle nie angażując uwagi użytkownika oraz zasobów systemowych. Aby zmienić więcej ustawień, należy zalogować się na specjalnej stronie przygotowanej przez twórców. Po tym możemy zaplanować wszystkie zadania i ustawić potrzebne opcje. 

Podobnie jak tradycyjna wersja oprogramowania, tak samo tutaj możemy usuwać zbędne dane tymczasowe gromadzone na przykład podczas przeglądania internetu. Oprócz tego możemy zarządzać autostartem, czyli programami, które uruchamiają się wraz ze startem systemu operacyjnego. Możemy również sprawdzić, jakie procesy są aktualnie uruchomione, jak również zainstalować niezbędne aktualizacje systemowe lub dodatkowe oprogramowanie. 

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać defragmentację za pomocą modułu Defraggler czy też sprawdzić aktualne obciążenie procesora (i poszczególnych rdzeni), jak również pamięci operacyjnej, dysku oraz sieci. CCleaner Cloud w darmowej wersji pozwala kontrolować do trzech komputerów, jednak istnieje możliwość wykupienia abonamentu rozszerzonego. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CClener Cloud 1.0



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie