Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CCleaner 3.27

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Piriform
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2010
Data modyfikacji: 25.01.2013
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 20495

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CCleaner 3.27

Dostępny za darmo CCleaner 3.27 to jedna z najlepszych aplikacji do optymalizacji systemu operacyjnego. Choć jest to program darmowy, to jednak sprawuje się nieraz lepiej od drogich, komercyjnych narzędzi tego typu. Na czym polega jego fenomen? Cięzko odpowiedzieć jednoznacznie, bowiem plusów jest sporo. Zacznijmy od tego, że z pewnością miłe jest to, że za pomocą jednego kliknięcia możemy dokonać oczyszczenia systemów ze zbędnych plików, przez co dokonamy jego optymalizacji. Czyszczenie obejmuje wszystko – od ciasteczek, poprzez tymczasowe pliki internetowe po historię odwiedzanych stron.

Darmowy CCleaner sięga dogłębnie do systemu, usuwając pliki Index.dat, plików raportów, schowka systemowego czy też zrzuty pamięci wykonywane po nagłym przerwaniu pracy systemu (zawieszeniu się). Dodatkowa pomoc to również możliwość zarządzania programami startowymi – aplikacja sama zaproponuje, których nie musi się uruchamiać wraz ze startem systemu. Można także dokonać dokładnego usunięcia zainstalowanych programów. CCleaner jest po polsku, więc nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą i zagłębieniem się w bogate opcje.

Zaawansowani użytkownicy z pewnością zainteresują się informacją, jakich problemów w rejestrze szuka program. Można by z tego ułożyć długa listę, więc wymieńmy pokrótce główne. CCleaner 3.27 wyszukuje nieprawidłowe rozszerzenia plików, przestarzałego oprogramowania, błędnych skrótów, szwankujących kontrolek ActiveX i innych. Usuwa także ślady używania takich programów jak Kazaa czy eMule.

Warto zauważyć, że dostępny za free CCleaner jest wciąż rozwijany i aktualizowany. Można używać go na wszystkich systemach Windows, niezależnie od tego, czy to 32, czy też 64 bity. Aktualizacje dotyczą także przeglądarek internetowych, tak więc aplikacja usuwa ślady w najnowszych wersjach Mozilli, IE, Chrome czy Opery.CCleaner 3.27 to program, który warto mieć pod ręką!

­Certyfikat___pl­

Podobne Narzędzia systemowe

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CCleaner 3.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie