Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CCleaner 3.27

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Piriform
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2010
Data modyfikacji: 25.01.2013
Rozmiar: 4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 20490

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CCleaner 3.27

Dostępny za darmo CCleaner 3.27 to jedna z najlepszych aplikacji do optymalizacji systemu operacyjnego. Choć jest to program darmowy, to jednak sprawuje się nieraz lepiej od drogich, komercyjnych narzędzi tego typu. Na czym polega jego fenomen? Cięzko odpowiedzieć jednoznacznie, bowiem plusów jest sporo. Zacznijmy od tego, że z pewnością miłe jest to, że za pomocą jednego kliknięcia możemy dokonać oczyszczenia systemów ze zbędnych plików, przez co dokonamy jego optymalizacji. Czyszczenie obejmuje wszystko – od ciasteczek, poprzez tymczasowe pliki internetowe po historię odwiedzanych stron.

Darmowy CCleaner sięga dogłębnie do systemu, usuwając pliki Index.dat, plików raportów, schowka systemowego czy też zrzuty pamięci wykonywane po nagłym przerwaniu pracy systemu (zawieszeniu się). Dodatkowa pomoc to również możliwość zarządzania programami startowymi – aplikacja sama zaproponuje, których nie musi się uruchamiać wraz ze startem systemu. Można także dokonać dokładnego usunięcia zainstalowanych programów. CCleaner jest po polsku, więc nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą i zagłębieniem się w bogate opcje.

Zaawansowani użytkownicy z pewnością zainteresują się informacją, jakich problemów w rejestrze szuka program. Można by z tego ułożyć długa listę, więc wymieńmy pokrótce główne. CCleaner 3.27 wyszukuje nieprawidłowe rozszerzenia plików, przestarzałego oprogramowania, błędnych skrótów, szwankujących kontrolek ActiveX i innych. Usuwa także ślady używania takich programów jak Kazaa czy eMule.

Warto zauważyć, że dostępny za free CCleaner jest wciąż rozwijany i aktualizowany. Można używać go na wszystkich systemach Windows, niezależnie od tego, czy to 32, czy też 64 bity. Aktualizacje dotyczą także przeglądarek internetowych, tak więc aplikacja usuwa ślady w najnowszych wersjach Mozilli, IE, Chrome czy Opery.CCleaner 3.27 to program, który warto mieć pod ręką!

­Certyfikat___pl­

Podobne Narzędzia systemowe

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CCleaner 3.27Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie