Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CCleaner 2.33 3.25

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Piriform Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2010
Data modyfikacji: 27.11.2012
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 4513

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CCleaner 2.33 3.25

CCleaner to aplikacja, dzięki której szybko i łatwo zaprowadzisz porządek w systemie operacyjnym. A ponieważ jest to rzecz dość istotna, radzimy każdemu, aby zapoznał się z tą aplikacją. Tym bardziej, że CCleaner jest za darmo i nie płaci się za jego pobrania ani grosza. Co potrafi ten program?

CCleaner błyskawicznie czyści system ze zbędnych plików. W tej kategorii mamy między innymi tymczasowe pliki internetowe, Cookiem, historię odwiedzanych stron oraz MRU (czyli listę ostatnio otwieranych dokumentów). Dostępny na tej stronie do pobrania CCleaner, likwiduje skutecznie pozostałości po dzienniku Windows, fragmenty Chkdsk i inne niepotrzebne śmieci, jakie spowalniają system. Użycie tej aplikacji zdecydowanie przyśpieszy działania wszystkich systemów operacyjnych rodziny Windows. Możesz bowiem używać CCleaner na Windows 7, XP i Vista. Program daje możliwość dogłębnego odinstalowywania aplikacji – nie zostaje po nich najmniejszy ślad, ani na dysku, ani też w rejestrze. Dodatkowo, jeżeli jakiś z programów funkcjonuje w dziwny sposób (na przykład często się zawiesza lub też operacje zajmują mu dużo czasu), CCleaner szybko sprawdzi integralność rejestru oraz plików – ma w tym celu opcję szybkiego skanowania.

Pobierz CCleaner i przekonaj się samemu o jego zaletach w praktyce. A czy są jakieś minusy? Raczej nie można się do niczego przyczepić. Tym bardziej, że CCleaner jest po polsku i z pewnością wszystko będzie dla Ciebie jasne bez żadnych instrukcji czy tutoriali.  Sprawdź to samemu! Całkowicie za darmo przyśpieszysz działanie systemu oraz dokonasz w nim gruntownych porządków!

Podobne Narzędzia systemowe

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CCleaner 2.33 3.25

dodał: ~db , 25.08.2010

dobre

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie