Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CCleaner 2.33 3.25

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Piriform Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2010
Data modyfikacji: 27.11.2012
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 4512

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CCleaner 2.33 3.25

CCleaner to aplikacja, dzięki której szybko i łatwo zaprowadzisz porządek w systemie operacyjnym. A ponieważ jest to rzecz dość istotna, radzimy każdemu, aby zapoznał się z tą aplikacją. Tym bardziej, że CCleaner jest za darmo i nie płaci się za jego pobrania ani grosza. Co potrafi ten program?

CCleaner błyskawicznie czyści system ze zbędnych plików. W tej kategorii mamy między innymi tymczasowe pliki internetowe, Cookiem, historię odwiedzanych stron oraz MRU (czyli listę ostatnio otwieranych dokumentów). Dostępny na tej stronie do pobrania CCleaner, likwiduje skutecznie pozostałości po dzienniku Windows, fragmenty Chkdsk i inne niepotrzebne śmieci, jakie spowalniają system. Użycie tej aplikacji zdecydowanie przyśpieszy działania wszystkich systemów operacyjnych rodziny Windows. Możesz bowiem używać CCleaner na Windows 7, XP i Vista. Program daje możliwość dogłębnego odinstalowywania aplikacji – nie zostaje po nich najmniejszy ślad, ani na dysku, ani też w rejestrze. Dodatkowo, jeżeli jakiś z programów funkcjonuje w dziwny sposób (na przykład często się zawiesza lub też operacje zajmują mu dużo czasu), CCleaner szybko sprawdzi integralność rejestru oraz plików – ma w tym celu opcję szybkiego skanowania.

Pobierz CCleaner i przekonaj się samemu o jego zaletach w praktyce. A czy są jakieś minusy? Raczej nie można się do niczego przyczepić. Tym bardziej, że CCleaner jest po polsku i z pewnością wszystko będzie dla Ciebie jasne bez żadnych instrukcji czy tutoriali.  Sprawdź to samemu! Całkowicie za darmo przyśpieszysz działanie systemu oraz dokonasz w nim gruntownych porządków!

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CCleaner 2.33 3.25

dodał: ~db , 25.08.2010

dobre

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie