Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CCleaner 2.27.1070

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Piriform Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.05.2009
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 34664

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CCleaner 2.27.1070

CCleaner jest darmowym programem służącym do usprawniania działania systemu, ochrony prywatności i czyszczenia systemu. Usuwa z komputera nieużywane pliki, takie jak pliki tymczasowe, umożliwiając mu szybszą pracę oraz powiększając wolne miejsce na dysku. CCleaner usuwa także ślady przeglądania stron internetowych. Dodatkowo CCleaner wyposażony jest w narzędzie do porządkowania rejestru.


Najnowszy CCleaner jest programem szybkim i bezpiecznym – bez reklam czy elementów szpiegujących. Program CCleaner jest dostępny po polsku wraz z trzydziestoma innymi wersjami językowymi. Nie jest potrzebne dla CCleaner osobne spolszczenie. Należy pamiętać, aby poprawnie wpisywać nazwę programu CCleaner, a nie CClener, CClaner lub CCCleaner i w ten sposób mieć dostęp do oryginalnego, bezpiecznego oprogramowania. CCleaner jest darmowym, szybkim i małym programem, dzięki któremu odzyskasz sporo wolnego miejsca na dysku a twój komputer będzie działał szybciej.


CCleaner dokładnie wyczyści następujące programy Windows: przeglądarki Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari (tymczasowe pliki cache, historia przeglądania, ciasteczka, ukryte pliki .dat, historia pobieranych plików). CCleaner opróżni za jednym zamachem kosz, schowek, folder plików tymczasowych, historię ostatnio otwieranych dokumentów Windows (w menu Start), rejestr zdarzeń, dane wyszukania Windows XP, dane, które Windows przechowuje po awariach systemu. Program CCleaner usunie tymczasowe pliki innych programów takich jak: Windows Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Microsoft Office, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip i wiele innych. Wypróbuj CCleaner - pobierz go już teraz.


Osobną funkcją CCleaner jest czyszczenie rejestru. W rejestrze znajdują się często wpisy dawno usuniętych programów lub błędy, które spowalniają prace komputera. CCleaner sprawdzi rejestr pod względem błędów oraz niespójności. CCleaner uwzględnia takie elementy jak rozszerzenia, kontrolki ActiveX, ClassID, ProgID, biblioteki współdzielone, czcionki, odnośniki plików pomocy, ścieżki dostępu, ikony, błędne skróty i inne. CCleaner w wersji pl usprawni twój komputer.


Co nowego znajdziemy w programie CCleaner serii 2.27 Przede wszystkim przebudowano CCleaner aby był kompatybilny z systemami 64-bitowymi. Wszystkie elementy programu zostały udoskonalone. W ten sposób dokładność i szybkość wszystkich procesów CCCleaner jest zauważalnie podwyższona. CCleaner serii 2.27 może być uruchamiany z poziomu urządzenia przenośnego USB a jego instalacja została zoptymalizowana. Zmniejszono o połowę wielkość pliku instalacyjnego, przez co CCleaner to szybki download oraz wysoka wydajność. Zadbano, aby nowy interfejs był nowoczesny oraz intuicyjny. W CCleaner serii 2.27 możliwe jest zaznaczenie plików, folderów czy elementów rejestrów, które program ma pomijać w czasie skanowania.


CCleaner zapewnia 100% bezpieczeństwo działania. Autorzy CCleaner postawili sobie za cel bezpieczeństwo, dlatego program przeszedł szereg testów gwarantujących, że żadne informacje ani dokumenty nie zostaną usunięte z dysku użytkownika. Dla osób szczególnie dbających o bezpieczeństwo danych przeznaczony jest tryb bezpiecznego usuwania plików, który tworzy kopię zapasowa przed ostatecznym czyszczeniem dysku. CCleaner nie zawiera tez żadnych elementów szpiegujących czy reklam. Bezpieczny program CCleaner do pobrania już teraz.


CCleaner freeware jest programem bezpiecznym, szybkim oraz, co równie ważne, darmowym. Z programem CCleaner Vista poradzi sobie bez najmniejszych problemów CCleaner, również dostępny jest na inne wersje systemu Windows: XP, ME, 95, 98, 2000, 2003 i NT. Wydawca programu nie potwierdza tego oficjalnie jednak CCleaner na Windows 7 powinien chodzić bez zarzutu.


Producenci programu CCleaner dostępnego za free zachęcają do wpłat. Każdy, kto wpłaci dowolną kwotę na konto Piriform Ltd. będzie otrzymywał pliki aktualizacyjne zanim pojawią się na stronie oficjalnej CCleaner. Ściągnij CCleaner z naszego działu narzędzi systemowych.Podobne Narzędzia systemowe

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CCleaner 2.27.1070

dodał: ~dddd66dddd , 09.02.2010

przepraszam tylko 65zł

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie