Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CCleaner 2.23.993

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Piriform Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 15725

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CCleaner 2.23.993

CCleaner to jeden z najlepszych programów służących do czyszczenia rejestru i opróżniania komputera z wszelkich niepotrzebnych śmieci. Jego największymi atutami jest szybkość, prostota działania i bardzo przejrzysty interfejs, a także fakt, że CCleaner jest po polsku. Aplikacja ta podzielona jest na trzy podstawowe zakładki, a mianowicie Cleaner, Rejestr i Narzędzia. W tej pierwszej możliwe jest m.in. opróżnienie kosza i usunięcie wszelkich niepotrzebnych, bądź tymczasowych plików systemowych.

W zakładce Rejestr można automatycznie usunąć, bądź naprawić klucze, natomiast w Narzędziach możemy usunąć i odinstalować wszystkie programy znajdujące się na naszym komputerze. Download CCleaner to doskonała oferta dla ludzi chcących przyspieszyć pracę komputera i oczyścić go z niepotrzebnych śmieci. CCleaner jest za free i do tego często aktualizowany więc nie pozostaje ci nic innego jak sprawdzić go na własnych oczach.

Podobne Narzędzia systemowe

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • TweakNow RegCleaner

  TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego?

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CCleaner 2.23.993Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie