Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CCleaner 2.23.993

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Piriform Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 15730

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CCleaner 2.23.993

CCleaner to jeden z najlepszych programów służących do czyszczenia rejestru i opróżniania komputera z wszelkich niepotrzebnych śmieci. Jego największymi atutami jest szybkość, prostota działania i bardzo przejrzysty interfejs, a także fakt, że CCleaner jest po polsku. Aplikacja ta podzielona jest na trzy podstawowe zakładki, a mianowicie Cleaner, Rejestr i Narzędzia. W tej pierwszej możliwe jest m.in. opróżnienie kosza i usunięcie wszelkich niepotrzebnych, bądź tymczasowych plików systemowych.

W zakładce Rejestr można automatycznie usunąć, bądź naprawić klucze, natomiast w Narzędziach możemy usunąć i odinstalować wszystkie programy znajdujące się na naszym komputerze. Download CCleaner to doskonała oferta dla ludzi chcących przyspieszyć pracę komputera i oczyścić go z niepotrzebnych śmieci. CCleaner jest za free i do tego często aktualizowany więc nie pozostaje ci nic innego jak sprawdzić go na własnych oczach.

Podobne Narzędzia systemowe

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CCleaner 2.23.993Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie