Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CCleaner 2.13.720

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Piriform Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 4521

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CCleaner 2.13.720

Darmowy CCleaner to najnowszy program stworzony przez grupę Piriform Ltd, który służy przede wszystkim do ochrony prywatności. Od początku wyjścia CCleaner free na rynek, aż do dnia dzisiejszego funkcjonuje on pod licencją freeware. Jest aplikację dość solidnie rozbudowaną, jednak nie posiada większych wymagań oprogramowania. Może być on odtwarzany na systemie operacyjnym Microsoft Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003/Vista. Pobierz CCleaner free ma bardzo przyjemny interfejs, a sama jego obsługa nie wymaga jakichkolwiek umiejętności. Użytkownik CCleaner za darmo do dyspozycji ma 3 zakładki (Cleaner, Problemy, Narzędzia). W każdej z nich możemy dokonywać innych operacji, które mają na celu oczyszczenie systemu z niepotrzebnych plików.

Wyróżnia się on tym, że wszystko można w nim zrobić za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Przede wszystkim darmowy CCleaner umożliwia czyszczenie pozostałości po surfowaniu w internecie, czyli list odwiedzanych stron internetowych, czy też pobieranych plików, a nawet plików cookies i tymczasowych plików internetowych. Inną zaletą CCleaner download jest fakt, iż pozwala on na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowa i listy ostatnio uruchamianych programów. Dla miłośników prywatności najnowszy CCleaner przygotował także funkcję oczyszczania listy ostatnio otwieranych dokumentów, która może być usuwana również w poszczególnych aplikacjach. Najnowszy CClener  usuwa również niepotrzebne pliki z wszystkich innych zainstalowanych aplikacji. Ponadto oferuje łatwe i szybkie odinstalowywanie programów. W tym celu należy przejść do zakładki "Narzędzia".

Każdy program można usunąć, przemianować jego wpis lub usunąć wpis. Dzięki CCleaner download możemy również usunąć programy, które są umieszczone z autostartem. Innym walorem CCleaner download jest także możliwość kontroli nad programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze. Program CCleaner za darmo działa także w kilku innych aspektach. Najnowsza wersja tej darmowej aplikacji wyszukuje potencjalnych problemów w zakresie: brakujących plików współdzielonych DLL, nieprawidłowych rozszerzeń plików, problemów z kontrolkami ActiveX i klasami, błędnych skrótów w Menu Start i na Pulpicie. Darmowy CCleaner może także przeszukiwać liczne programy, czcionki, ścieżki dostępu do programów, czy też różnorakich instalatorów. Powinieneś już teraz przekonać się o wszystkich zaletach darmowego CCleanera. Pobierz go bezpośrednio na swój komputer, a stanie się on niezbędnym narzędziem do prawidłowego funkcjonowania Twojego systemu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CCleaner 2.13.720Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie