Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BIOS Wizard

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Motheboards.org
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 477 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1903

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis BIOS Wizard

BIOS Wizard to doskonałe narzędzie dla wszystkich użytkowników chcących się dowiedzieć szczegółów o posiadanym BIOSie. Za jego pomocą możliwe jest uzyskanie informacji nie tylko o producencie, czy dacie wydania BIOS, ale także program po szybkiej analizie zdradza informacje o numerze ID BIOS, rozmiarze układu ROM, a także o standardach i technologiach obsługiwanych przez BIOS.

Niestety BIOS Wizard nie jest po polsku, ale może to i lepiej, gdyż często łatwiej zrozumieć parametry BIOS po angielsku, gdyż zazwyczaj i one same w takim języku są opracowywane. Download BIOS Wizard pozwala na szybkie zgłębienie informacji o jądrze komputera, bez ingerencji w sam BIOS, dzięki czemu nie ma się co obawiać, że możemy cos sknocić w ustawieniach. Oczywiście BIOS Wizard jest za free, tak więc pobierz go już teraz i sprawdź z jakiego BIOS korzystasz.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BIOS Wizard

dodał: ~aleksander19.50@tlen.pl , 12.02.2010

bios wizard potszebuje ten program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie