Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BIOS Wizard

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Motheboards.org
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 19.08.2008
Rozmiar: 477 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 1904

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis BIOS Wizard

BIOS Wizard to doskonałe narzędzie dla wszystkich użytkowników chcących się dowiedzieć szczegółów o posiadanym BIOSie. Za jego pomocą możliwe jest uzyskanie informacji nie tylko o producencie, czy dacie wydania BIOS, ale także program po szybkiej analizie zdradza informacje o numerze ID BIOS, rozmiarze układu ROM, a także o standardach i technologiach obsługiwanych przez BIOS.

Niestety BIOS Wizard nie jest po polsku, ale może to i lepiej, gdyż często łatwiej zrozumieć parametry BIOS po angielsku, gdyż zazwyczaj i one same w takim języku są opracowywane. Download BIOS Wizard pozwala na szybkie zgłębienie informacji o jądrze komputera, bez ingerencji w sam BIOS, dzięki czemu nie ma się co obawiać, że możemy cos sknocić w ustawieniach. Oczywiście BIOS Wizard jest za free, tak więc pobierz go już teraz i sprawdź z jakiego BIOS korzystasz.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BIOS Wizard

dodał: ~aleksander19.50@tlen.pl , 12.02.2010

bios wizard potszebuje ten program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie