Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Belarc Advisor 8.2.7.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Belarc Inc.
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 29.08.2011
Data modyfikacji: 04.01.2012
Rozmiar: 3,02 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 150

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Belarc Advisor 8.2.7.1

Belarc Advisor 8.2.7.1 jest najnowszym wydaniem aplikacji identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u. Buduje szczegółowy profil zainstalowanego sprzętu oraz programów i wyświetla rezultaty w oknie przeglądarki. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna- dane pozostają na komputerze i nie są wysyłane na żaden zewnętrzny serwer (są wyświetlane bezpośrednio z dysku twardego).
Ocenia również poziom bezpieczeństwa i troszczy się o diagnostykę łatek bezpieczeństwa. Użytkownik ma możliwość przeglądu programów oraz łatwego przechodzenia do katalogu, w którym owy program jest zainstalowany. Program jest kompatybilny z większością przeglądarek interentowych.

Licencja programu pozwala na jego bezpłatny użytek w formie niekomercyjnej (nie możemy zatem używać go na przykład w firmarch na wielu komputerach). Szczegółowych informacji dostarczy nam zapoznanie się z licencją Belarc Advisora.

Plik programu jest niewielki - niewiele ponad 3 MB - a jego kompatybilność z niemal wszystkimi używanymi dzisiaj systemami operacyjnymi Microsoftu powinna przekonać wszystkich szukających darmowego do użytku niekomercyjnego software'u do zarządzania sprzętem i programami.

Podobne Narzędzia systemowe

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Belarc Advisor 8.2.7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie