Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Baidu PC Faster 4.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Baidu Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.05.2014
Rozmiar: 20.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 140

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Baidu PC Faster 4.0

Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster. Aplikacja ta to zestaw prostych w użyciu narzędzi, które pomogą w optymalizacji działania systemu operacyjnego Windows. W skład programu wchodzi kilka osobnych modułów, z których każdy odpowiedzialny jest za nieco inny obszar działania.

Mamy tutaj więc funkcje pomagające usuwać zbędne programy i aplikacje, trwale usuwać pliki, czyścić dysk twardy z różnego rodzaju śmieci (pozostałości po odinstalowanych grach i programach, pliki tymczasowe, itd) oraz monitorować automatycznie uruchamiane programy i usługi. Co ciekawe, Baidu PC Faster to także prosty w użyciu skaner antywirusowy bazujący na silniku Baidu Antivirus 2013. Nie zabrakło również funkcji, która odpowiada za monitorowanie aktualizacji systemowych oraz dla różnych zainstalowanych programów. Całość pomimo braku polskiego menu jest niezwykle prosta w obsłudze, więc nie powinien mieć z nią problemów nawet nieco mniej doświadczony użytkownik. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Baidu PC Faster 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie