Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Baidu PC Faster 4.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Baidu Limited
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.05.2014
Rozmiar: 20.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 142

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Baidu PC Faster 4.0

Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster. Aplikacja ta to zestaw prostych w użyciu narzędzi, które pomogą w optymalizacji działania systemu operacyjnego Windows. W skład programu wchodzi kilka osobnych modułów, z których każdy odpowiedzialny jest za nieco inny obszar działania.

Mamy tutaj więc funkcje pomagające usuwać zbędne programy i aplikacje, trwale usuwać pliki, czyścić dysk twardy z różnego rodzaju śmieci (pozostałości po odinstalowanych grach i programach, pliki tymczasowe, itd) oraz monitorować automatycznie uruchamiane programy i usługi. Co ciekawe, Baidu PC Faster to także prosty w użyciu skaner antywirusowy bazujący na silniku Baidu Antivirus 2013. Nie zabrakło również funkcji, która odpowiada za monitorowanie aktualizacji systemowych oraz dla różnych zainstalowanych programów. Całość pomimo braku polskiego menu jest niezwykle prosta w obsłudze, więc nie powinien mieć z nią problemów nawet nieco mniej doświadczony użytkownik. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Baidu PC Faster 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie