Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Axence NetTools 4.0.10.9921 Pro

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Axence Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.08.2011
Rozmiar: 11.48 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Axence NetTools 4.0.10.9921 Pro

Axcence NetTools 4.0.10.9921 Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami, bądź też z jakiegokolwiek powodu szukają sprawdzonego i darmowego software'u do zarządzania sieciami. Axcence NetTools jest niewielkim (11,5 MB) programem, który umożliwia między innymi skanowanie portów oraz serwerów, efektywne pingowanie, czy listowanie połączeń przychodzących oraz wychodzących z komputera.
Axence Software wyposażył ten bezpłatny (rozpowszechniany na zasadach licencji freeware) program w narzędzia takie jak Lookup, Bindwidth, Trace, NetWatch oraz WinTools.
Może również pomóc w odkrywaniu oprogramowania typu spyware oraz Trojanów. Program jest powszechnie ceniony za liczbę funkcjonalności oraz względną niezawodność. Podsumowując, jest świetnym rozwiązaniem dla monitorowania hostów oraz diagnozowania problemów z sieciami.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Axence NetTools 4.0.10.9921 ProAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie