Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Axence NetTools 4.0.10.9921 Pro

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Axence Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.08.2011
Rozmiar: 11.48 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 204

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Axence NetTools 4.0.10.9921 Pro

Axcence NetTools 4.0.10.9921 Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami, bądź też z jakiegokolwiek powodu szukają sprawdzonego i darmowego software'u do zarządzania sieciami. Axcence NetTools jest niewielkim (11,5 MB) programem, który umożliwia między innymi skanowanie portów oraz serwerów, efektywne pingowanie, czy listowanie połączeń przychodzących oraz wychodzących z komputera.
Axence Software wyposażył ten bezpłatny (rozpowszechniany na zasadach licencji freeware) program w narzędzia takie jak Lookup, Bindwidth, Trace, NetWatch oraz WinTools.
Może również pomóc w odkrywaniu oprogramowania typu spyware oraz Trojanów. Program jest powszechnie ceniony za liczbę funkcjonalności oraz względną niezawodność. Podsumowując, jest świetnym rozwiązaniem dla monitorowania hostów oraz diagnozowania problemów z sieciami.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Axence NetTools 4.0.10.9921 ProAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie