Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoRuns 10.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Windows Sysinternals
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.06.2010
Rozmiar: 0,6 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 355

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoRuns 10.1

Darmowy AutoRuns 10.0 to aplikacja, która jest świetnym narzędziem do modyfikowania start-upu systemowego. Dzięki niej otrzymujesz pełną listę uruchamianych przy włączaniu komputera programów. Ponieważ dostępny za darmo AutoRuns 10.0 pozwala zaznaczać i odznaczać, co ma być uruchomione, posłuży Ci doskonale do zrobienia porządków w systemie, przez co starty komputera będzie o wiele szybszy.

Download AutoRuns 10.0 trwa chwilę – plik instalacyjny jest dość niewielki.  Warto zauważyć, że aplikacja pozwala na dotarcie do poukrywanych wpisów i kluczy w systemie – włączając w to złośliwe oprogramowanie, które lubi się maskować. Aplikacja ta pozwoli Ci usunąć wszelkie zagrażające Windowsowi rzeczy. Windowsowi, bowiem AutoRuns 10.0 jest na Vista. Nie zawiedziesz się również używając AutoRuns 10.0 na Windows 7 i XP.

Mamy tu do czynienia z anglojęzyczną  wersją programu. Nie zostało wydane AutoRuns 10.0 po polsku. Nic też również nie wskazuje na to, aby kiedyś wyszło choćby spolszczenie AutoRuns 10.0. Jednak masz tu wszystko jak na dłoni, a do odznaczania poszczególnych komponentów nie potrzebujesz znać języka. Tak więc pobierz AutoRuns 10.0 za free. Z pewnością przyda Ci się do wyrzucenia z listy startowej zbędnych aplikacji, co znacznie przyśpieszy start Twojego komputera.

Plik instalacyjny AutoRuns 10.0 jest do pobrania z tej właśnie strony. Kliknij tylko na link, a rozpocznie się jego pobieranie. Radzimy jednak, aby używały go osoby doświadczone, bowiem w innym przypadku można niechcący usunąć ważne pliki lub biblioteki. Jeśli jednak system nie jest dla Ciebie rzeczą obcą, możesz spokojnie używać tej aplikacji.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoRuns 10.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie