Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoRuns 11.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Windows Sysinternals
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Data modyfikacji: 28.03.2013
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 612

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoRuns 11.5

AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie, a także wpisów w rejestrze, oraz ich usunięcie lub edycję według upodobań użytkownika.

Download AutoRuns pozwala zarządzać aplikacjami z Autostart i skutecznie kontrolować rejestr, tak aby ukryte i złośliwe oprogramowanie nie wkradło się w zasoby systemowe. AutoRuns nie jest pl, ale i tak obsługa tego narzędzia jest banalnie prosta i nikt nie powinien mieć z nią żadnych problemów. Co bardzo ważne AutoRuns jest również za free, tak więc nie trzeba się zamartwiać o jakieś zbędne płatne rejestracje czy zakupy licencji. Wystarczy pobrać to narzędzie i zainstalować, a resztę przy naszej niewielkiej pomocy zrobi już sam AutoRuns. Zobacz inne w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoRuns 11.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie