Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoRuns 11.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Windows Sysinternals
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Data modyfikacji: 28.03.2013
Rozmiar: 0,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 610

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoRuns 11.5

AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie, a także wpisów w rejestrze, oraz ich usunięcie lub edycję według upodobań użytkownika.

Download AutoRuns pozwala zarządzać aplikacjami z Autostart i skutecznie kontrolować rejestr, tak aby ukryte i złośliwe oprogramowanie nie wkradło się w zasoby systemowe. AutoRuns nie jest pl, ale i tak obsługa tego narzędzia jest banalnie prosta i nikt nie powinien mieć z nią żadnych problemów. Co bardzo ważne AutoRuns jest również za free, tak więc nie trzeba się zamartwiać o jakieś zbędne płatne rejestracje czy zakupy licencji. Wystarczy pobrać to narzędzie i zainstalować, a resztę przy naszej niewielkiej pomocy zrobi już sam AutoRuns. Zobacz inne w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • JetClean

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoRuns 11.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie