Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoHotkey 1.1.05.06

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Autohotkey
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Data modyfikacji: 03.01.2012
Rozmiar: 2,56 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 198

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoHotkey 1.1.05.06

AutoHotkey to bardzo przydatne narzędzie systemowe, które pozwala zautomatyzować pracę komputera w wielu dziedzinach, poczynając od obsługi systemu, aż po pisanie tekstu. Download AutoHotkey pozwala bowiem na definiowanie własnych skrótów klawiszowych, które mogą znacznie przyspieszyć codzienne korzystanie z komputera. Za pomocą wskazanych skrótów możliwe jest natychmiastowe uruchamianie aplikacji, a także dodawanie tekstu.

AutoHotkey jest za free więc nie trzeba się martwić o żadne limity, wystarczy tylko pobrać narzędzie, uruchomić i cieszyć się z jego możliwości. Choć AutoHotkey nie jest po polsku to jego obsługa nie powinna sprawić nikomu żadnych problemów, w wszystko za sprawą bardzo czytelnego interfejsu, który integruje się z systemem. Zobacz inne w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoHotkey 1.1.05.06Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie