Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Registry Defrag 5.5.20.525

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Auslogics
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 2.23 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 722

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Registry Defrag 5.5.20.525

Auslogics Registry Defrag jest aplikacją służącą do defragmentacji rejestru systemowego Windows. Dzięki zastosowaniu programu mamy szansę zwiększyć szybkość dostępu do zapisanych w nim danych, co bezpośrednio przełoży się na szybkość i stabilność funkcjonowania systemu. Auslogics Registry Defrag 5.5.20.525 likwiduje uszkodzenia rejestru oraz zmniejsza wielkość rejestru i ilość pamięci RAM potrzebnej do jego obsługi. Wszystko to sprawia, że system działa szybciej i stabilniej. Niestety, Auslogics Registry Defrag po polsku nie został przygotowany.

Licencja
Auslogics Registry Defrag za darmo jest dostępny jedynie na okres próbny 15 dni. Po tym czasie należy wykupić klucz rejestracyjny w cenie 19,95 USD z auslogics.com.

Oprócz Auslogics Registry Defrag download narzędzi systemowych możliwy jest w dziale Programy systemowe.


Podobne Narzędzia systemowe

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Registry Defrag 5.5.20.525Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie