Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Registry Defrag 5.5.20.525

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Auslogics
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 2.23 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 720

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Registry Defrag 5.5.20.525

Auslogics Registry Defrag jest aplikacją służącą do defragmentacji rejestru systemowego Windows. Dzięki zastosowaniu programu mamy szansę zwiększyć szybkość dostępu do zapisanych w nim danych, co bezpośrednio przełoży się na szybkość i stabilność funkcjonowania systemu. Auslogics Registry Defrag 5.5.20.525 likwiduje uszkodzenia rejestru oraz zmniejsza wielkość rejestru i ilość pamięci RAM potrzebnej do jego obsługi. Wszystko to sprawia, że system działa szybciej i stabilniej. Niestety, Auslogics Registry Defrag po polsku nie został przygotowany.

Licencja
Auslogics Registry Defrag za darmo jest dostępny jedynie na okres próbny 15 dni. Po tym czasie należy wykupić klucz rejestracyjny w cenie 19,95 USD z auslogics.com.

Oprócz Auslogics Registry Defrag download narzędzi systemowych możliwy jest w dziale Programy systemowe.


Podobne Narzędzia systemowe

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Registry Defrag 5.5.20.525Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie