Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Registry Defrag 5.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Auslogics Pty Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 2.27 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 743

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Registry Defrag 5.5

Auslogics Registry Defrag to mały i darmowy program do defragmentacji rejestru systemu Windows. Program potrafi znaczenie poprawić szybkość dostępu do zawartości pliku rejestru przez system. Program obsługuje systemy plików FAT 16/32 oraz NTFS. Auslogics Registry Defrag po polsku nie jest dostępny.

Licencja
Auslogics Registry Defrag za darmo jest dostępny dla użytku domowego bez żadnych ograniczeń na licencji freeware. Jak sprawić aby w przypadku Auslogics Registry Defrag download był legalny do użytku komercyjnego dowiesz się ze strony auslogics.com. Pobierz także inne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Registry Defrag 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie