Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Registry Defrag 5.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Auslogics Pty Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.08.2008
Rozmiar: 2.27 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 742

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Registry Defrag 5.5

Auslogics Registry Defrag to mały i darmowy program do defragmentacji rejestru systemu Windows. Program potrafi znaczenie poprawić szybkość dostępu do zawartości pliku rejestru przez system. Program obsługuje systemy plików FAT 16/32 oraz NTFS. Auslogics Registry Defrag po polsku nie jest dostępny.

Licencja
Auslogics Registry Defrag za darmo jest dostępny dla użytku domowego bez żadnych ograniczeń na licencji freeware. Jak sprawić aby w przypadku Auslogics Registry Defrag download był legalny do użytku komercyjnego dowiesz się ze strony auslogics.com. Pobierz także inne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Registry Defrag 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie