Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Registry Cleaner 2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Auslogic
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2010
Rozmiar: 4,5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 566

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Registry Cleaner 2

Auslogics Registry Cleaner 2 to aplikacja, która pozwoli na optymalizacje działania systemu operacyjnego poprzez oczyszczenie rejestru ze zbędnych wpisów. Od razu zlikwiduje także te uszkodzone, które niczemu nie służą, a nieco spowalniają działanie systemu. Co ważne – aplikacja ta jest w pełni darmowa, więc nie szkoda jej pobrać i wypróbować. Efekty czyszczenia będą natychmiast widoczne.

Mamy wydanie programu w wersji polskiej, jednak nawet bez tego nikt nie miałby problemów z jego obsługą. Interfejs jest bardzo przyjazny użytkownikowi. Auslogics Registry Cleaner 2 dokonuje przeskanowania rejestru, typuje pliki do usunięcia i pyta użytkownika, czy można pozbyć się tych plików. To wszystko. Co ważne i rzadko spotykane w podobnych programach, mamy tu możliwość sprawdzenia w Internecie, czym jest dany plik do usunięcia, co pozwoli lepiej ocenić, czy likwidacja go będzie miała jakiś wpływ na system.

Download Auslogics Registry Cleaner to dobry pomysł dla każdego. Czyszczenie rejestru raz na kilka tygodni pozwala mieć pewność, że nic nie będzie spowalniało nam pracy systemu operacyjnego. Program skanuje aplikacje, zapory sieciowe, a nawet skróty na pulpicie i w menu programy! Co więcej, jeśli zmiany okażą się negatywne, mamy tu opcję odzyskiwania rejestru w stanie przed uruchomieniem aplikacji.

Auslogics Registry Cleaner 2 pomoże w pełni zoptymalizować system operacyjny, dzięki czemu jego działanie będzie szybsze i sprawniejsze, a na tym zależy każdemu. Jako że mamy tu do czynienia z aplikacją darmową, aż szkoda by nie spróbować, prawda? Zachęcamy do tego mocno!

Podobne Narzędzia systemowe

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Registry Cleaner 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie