Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AusLogics BoostSpeed 4.5.14.260

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: AusLogics Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 4,2 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1084

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AusLogics BoostSpeed 4.5.14.260

AusLogics BoostSpeed to wszechstronne narzędzie służące optymalizacji i przyspieszenia startu systemu Windows. Program potrafi również przyspieszyć uruchamiania i zoptymalizować pracę popularnych przeglądarek (IE, Firefox) czy klientów poczty. Dodatkowe funkcje programu to czyszczenie rejestru i defragmentacja dysku. ­Sekretem BoostSpeed jest gruntowne sprzątanie dysków i wyczyszczenie rejestru z niepotrzebnych wpisów tak, aby komputer działał jak nowy. AusLogics BoostSpeed po polsku nie został przygotowany przez producenta.

Licencja
AusLogics BoostSpeed za darmo można używać przez 15 dni a następnie należy zarejestrować program, co kosztuje 29,95 USD. Kup program ze strony producenta: auslogics.com AusLogics BoostSpeed ale pamiętaj – download demo jest darmowy więc warto wcześniej poznać jego możliwości za darmo. Download podobnych programów w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AusLogics BoostSpeed 4.5.14.260Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie