Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AusLogics BoostSpeed 4.5.14.260

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: AusLogics Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 4,2 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1085

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AusLogics BoostSpeed 4.5.14.260

AusLogics BoostSpeed to wszechstronne narzędzie służące optymalizacji i przyspieszenia startu systemu Windows. Program potrafi również przyspieszyć uruchamiania i zoptymalizować pracę popularnych przeglądarek (IE, Firefox) czy klientów poczty. Dodatkowe funkcje programu to czyszczenie rejestru i defragmentacja dysku. ­Sekretem BoostSpeed jest gruntowne sprzątanie dysków i wyczyszczenie rejestru z niepotrzebnych wpisów tak, aby komputer działał jak nowy. AusLogics BoostSpeed po polsku nie został przygotowany przez producenta.

Licencja
AusLogics BoostSpeed za darmo można używać przez 15 dni a następnie należy zarejestrować program, co kosztuje 29,95 USD. Kup program ze strony producenta: auslogics.com AusLogics BoostSpeed ale pamiętaj – download demo jest darmowy więc warto wcześniej poznać jego możliwości za darmo. Download podobnych programów w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AusLogics BoostSpeed 4.5.14.260Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie