Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Attribute Changer 6.20

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Romain Petges
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 1,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 179

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Attribute Changer 6.20

Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows. Aplikacja pozwala na szybką zmianę takich parametrów jak data, czas, a nawet rodzaj kompresji NTFS w bardzo prosty sposób, za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą. Download Attribute Changer może zostać także wykorzystany do monitorowania zmian, zachodzących w wybranych plikach, które są zapisywane w postaci specjalnego raportu. Dzięki licznym opcjom, program ułatwia również przeszukiwanie komputera w poszukiwaniu plików przy podaniu jedynie odpowiednich atrybutów. Warto pamiętać, że Attribute Changer integruje się w całości z systemem Windows, dzięki czemu można uzyskać do niego bardzo szybki dostęp. Wystarczy tylko kliknąć na wybrany plik prawym przyciskiem myszy i wejść w ustawienia programu, poprzez wybranie opcji „Change attributes”.  

Podobne Narzędzia systemowe

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Attribute Changer 6.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie