Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Attribute Changer 6.20

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Romain Petges
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 1,3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 182

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Attribute Changer 6.20

Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows. Aplikacja pozwala na szybką zmianę takich parametrów jak data, czas, a nawet rodzaj kompresji NTFS w bardzo prosty sposób, za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą. Download Attribute Changer może zostać także wykorzystany do monitorowania zmian, zachodzących w wybranych plikach, które są zapisywane w postaci specjalnego raportu. Dzięki licznym opcjom, program ułatwia również przeszukiwanie komputera w poszukiwaniu plików przy podaniu jedynie odpowiednich atrybutów. Warto pamiętać, że Attribute Changer integruje się w całości z systemem Windows, dzięki czemu można uzyskać do niego bardzo szybki dostęp. Wystarczy tylko kliknąć na wybrany plik prawym przyciskiem myszy i wejść w ustawienia programu, poprzez wybranie opcji „Change attributes”.  

Podobne Narzędzia systemowe

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Attribute Changer 6.20Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie