Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Atomic Alarm Clock 6.2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Drive Software, Co.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.02.2014
Rozmiar: 5.8 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 99

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Atomic Alarm Clock 6.2

Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością. Poza wyświetlaniem dokładnej godziny (zegar ustawiany jest według zegara atomowego) oraz daty, mamy tutaj do czynienia z takimi funkcjami, jak alarmy, różnego rodzaju przypomnienia oraz rozbudowanym kalendarzem wyświetlanym na pulpicie.

Warto dodać, że po zainstalowaniu Atomic Alarm Clock całkowicie podmienia zegar systemowy na pasku zadań. Ciekawą funkcjonalnością jest wbudowany budzik, który poza standardowymi opcjami uruchamiania alarmu może również wyłączyć komputer o zadanej godzinie lub uruchomić wybraną przez nas aplikację. Całość została dodatkowo opatrzona wygodnym w użyciu, polskim menu, które nie powinno sprawić problemu w obsłudze. Atomic Alarm Clock to zdecydowanie jedno z najlepszych narzędzi w swojej kategorii. Tak w kwestii funkcjonalności, jak i dopracowanego designu, który dodatkowo możemy indywidualnie dostosować.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Atomic Alarm Clock 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie