Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo WinOptimizer (stara wersja)

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: ashampoo GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.09.2010
Data modyfikacji: 13.01.2012
Rozmiar: 20.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 199

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo WinOptimizer (stara wersja)

Ashampoo WinOptimizer to aplikacja przeznaczona do wyciśnięcia maksimum możliwości z działania system operacyjnego Windows (jak więc nie trudno się domyślić, nie ma i nigdy nie będzie żadnej wersji Ashampoo WinOptimizer pod Linux i Mac). To narzędzie doskonale nadaje się dla każdego, kto tylko ma wrażenie, że jego system działa zbyt wolno, włącza się powoli, itp. Download Ashampoo WinOptimizer pozwoli szybko i sprawnie wyregulować system.

W aplikacji zawarto narzędzia, które umożliwiają takie akcje, jak na przykład dokładne czyszczenie rejestru, dokładna defragmentacja dysków twardych, optymalizacja połączenia z Internetem czy też zarządzanie plikami w autostarcie. Pobierz Ashampoo WinOptimizer w wersji testowej i zobacz samemu, jakie będą efekty użycia tej wszechstronnej aplikacji. Program ten jest właściwie zestawem narzędzi, które zwykle występują osobno. Dzięki ściągnięciu jednego pliku masz wszystko pod ręką i nie musisz pobierać z sieci żadnych innych programów, by zadbać o kondycję swojego systemu operacyjnego. Oprócz wymienionych czynności, przeznaczony pod Windows 7 Ashampoo WinOptimizer pozwoli Ci także na takie działania jak całkowite usunięcie pliku, szyfrowanie i deszyfrowanie danych czy też podkręcenie wszystkich ustawień systemowych za pomocą zaledwie jednego kliknięcia!

Niestety, nie istnieje wydanie Ashampoo WinOptimizer pl. Jednak jeśli ktoś nie zna angielskiego, można rozejrzeć się po sieci, czy nie zostało wypuszczone spolszczenie Ashampoo WinOptimizer. Oczywiście użytkownicy znający język angielski nie muszą tego robić. Wersja testowa aplikacji pozwoli na ocenienie, czy warto zainwestować w pełną wersję. Szczegóły dotyczące jej zakupu znajdują się na stronie producenta.

Podobne Narzędzia systemowe

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • GParted

  GParted to popularny i uznany program do zarządzania partycjami dysku twardego. Prezentujemy najnowszą wersję:

 • SpeedUpMyPC

  Każdy chce, żeby jego komputer działał najlepiej i w pełni wykorzystywał swoje możliwości. Gdy kupujemy sprzęt, rzadko kiedy jest on zoptymalizowany. Program SpeedUpMyPC 2013 pomoże nam w wyciśnięciu maksimum możliwości z komputera.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo WinOptimizer (stara wersja)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie