Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo WinOptimizer (stara wersja)

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: ashampoo GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.09.2010
Data modyfikacji: 13.01.2012
Rozmiar: 20.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 199

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo WinOptimizer (stara wersja)

Ashampoo WinOptimizer to aplikacja przeznaczona do wyciśnięcia maksimum możliwości z działania system operacyjnego Windows (jak więc nie trudno się domyślić, nie ma i nigdy nie będzie żadnej wersji Ashampoo WinOptimizer pod Linux i Mac). To narzędzie doskonale nadaje się dla każdego, kto tylko ma wrażenie, że jego system działa zbyt wolno, włącza się powoli, itp. Download Ashampoo WinOptimizer pozwoli szybko i sprawnie wyregulować system.

W aplikacji zawarto narzędzia, które umożliwiają takie akcje, jak na przykład dokładne czyszczenie rejestru, dokładna defragmentacja dysków twardych, optymalizacja połączenia z Internetem czy też zarządzanie plikami w autostarcie. Pobierz Ashampoo WinOptimizer w wersji testowej i zobacz samemu, jakie będą efekty użycia tej wszechstronnej aplikacji. Program ten jest właściwie zestawem narzędzi, które zwykle występują osobno. Dzięki ściągnięciu jednego pliku masz wszystko pod ręką i nie musisz pobierać z sieci żadnych innych programów, by zadbać o kondycję swojego systemu operacyjnego. Oprócz wymienionych czynności, przeznaczony pod Windows 7 Ashampoo WinOptimizer pozwoli Ci także na takie działania jak całkowite usunięcie pliku, szyfrowanie i deszyfrowanie danych czy też podkręcenie wszystkich ustawień systemowych za pomocą zaledwie jednego kliknięcia!

Niestety, nie istnieje wydanie Ashampoo WinOptimizer pl. Jednak jeśli ktoś nie zna angielskiego, można rozejrzeć się po sieci, czy nie zostało wypuszczone spolszczenie Ashampoo WinOptimizer. Oczywiście użytkownicy znający język angielski nie muszą tego robić. Wersja testowa aplikacji pozwoli na ocenienie, czy warto zainwestować w pełną wersję. Szczegóły dotyczące jej zakupu znajdują się na stronie producenta.

Podobne Narzędzia systemowe

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • AdwCleaner

  Cieszące się ogromną popularnością, oferujące wysoką skuteczność, w pełni bezpłatne narzędzie do skanowania i usuwania niechcianego oprogramowania oraz komponentów reklamowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo WinOptimizer (stara wersja)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie