Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo WinOptimizer 6.50

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.11.2008
Rozmiar: 16,04 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5746

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo WinOptimizer 6.50

Dostępny na tej stronie do pobrania Ashampoo WinOptimizer to świetna aplikacja dla każdego, kto tylko chce przyśpieszyć działanie systemu operacyjnego. Aplikacja ta nie jest co prawda darmowa, a pełna wersja Ashampoo WinOptimizer kosztuje około 40 USD, jednak mamy dostępną za darmo wersję trial. Pozwala ona na testowanie aplikacji przez 40 dni. To wystarczająco, aby ją dosadnie zbadać.

Wykonaj więc download Ashampoo WinOptimizer za free. Zobaczysz dzięki temu, jak szybko i łatwo usunąć zalegające w rejestrze Twojego systemu śmieci.  Aplikacja skanuje też rejestr, aby wychwycić niepotrzebne pozostałości po odinstalowanych programach. Pobierz trial Ashampoo WinOptimizer za darmo i przekonaj się o tym samemu. Program pokazuje wpisy, które można bezpiecznie usunąć, jak i też takie, których likwidacja może być ryzykowana. Sam decydujesz, jakie usuwasz. Przetestuj za darmo Ashampoo WinOptimizer, a z pewnością stwierdzisz, że to świetne narzędzie. Jednym z atutów programu jest fakt, że mamy Ashampoo WinOptimizer po polsku. Dlatego też nie musisz znać obcego języka do jego obsługi. Ashampoo WinOptimizer pl jest do pobrania z tej właśnie strony. Przeznaczony jest pod systemy Windows. Tak więc odpalisz Ashampoo WinOptimizer na XP. Nie będzie też problemów z Ashampoo WinOptimizer na Vista. Co się tyczy działania Ashampoo WinOptimizer na Windows 7 – aplikacja nie była testowana na tym systemie. Jeśli więc masz „siódemkę”, pobierz program i przekonaj się samemu, jak będzie się sprawować.

Podsumowując: Ashampoo WinOptimizer przyda się każdemu użytkownikowi. Dzięki aplikacji szybko zrobisz porządki i z pewnością nie będziesz zawiedziony efektami jego działania. Wypróbuj Ashampoo WinOptimizer za darmo! Zobacz także inne darmowe aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo WinOptimizer 6.50Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie